Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mam przód 10mm i tył 10 mm przy felgach 9J 16" i jest okej, nic sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ma ktoś wyobrażenie jak bedzie wygladał dystans 20mm na tyle przy feldze 6.5J 16" ET 50?

Bedzie na równo z rantem? Strasznie koła sa schowane i autko wąsko wyglada. Nie wiem tez jakie szpilki założyc do felg, dostępne mam 57.2mm oraz 66.5 mm? Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuje za cenne info.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Ma ktoś wyobrażenie jak bedzie wygladał dystans 20mm na tyle przy feldze 6.5J 16" ET 50?

Bedzie na równo z rantem? Strasznie koła sa schowane i autko wąsko wyglada. Nie wiem tez jakie szpilki założyc do felg, dostępne mam 57.2mm oraz 66.5 mm? Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuje za cenne info.

Pozdrawiam.

ja zimą jeżdżę na takim setupie,koło się chowa z tyłu przy 2cm,jeśli chodzi o szpilki to o tyle dłuższe od seryjnych o ile masz grubość dystansu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za podpowiedź praktyków ;) jak w tytule

- jaki max wejdzie na tył przy feldze 19'' 8,5J ET 35, opona 235/35, auto na średniej glebie = od podłoża do góry nadkola 64 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem dystanse 20mm na tył do paska B5 przy felgach 17 cali, 7,5 szerokości, ET37 i oponach 225/45/17 i obciera jak samochod jest załadowany :D muszę zmienić na 15mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczny za podpowiedź praktyków ;) jak w tytule

- jaki max wejdzie na tył przy feldze 19'' 8,5J ET 35, opona 235/35, auto na średniej glebie = od podłoża do góry nadkola 64 cm.

mysle że 0,5-1cm max

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

 

A ja założyłem dystanse 20mm na tył do paska B5 przy felgach 17 cali, 7,5 szerokości, ET37 i oponach 225/45/17 i obciera jak samochod jest załadowany :D muszę zmienić na 15mm.

jesli masz przed liftem to niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli masz przed liftem to niestety

 

Dokładnie mam przed liftem. Koledzy a myślicie że jak założe 17mm to będzie już ok czy od razu zakładać 15mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał NiemoR Zobacz post

Będę wdzięczny za podpowiedź praktyków jak w tytule

- jaki max wejdzie na tył przy feldze 19'' 8,5J ET 35, opona 235/35, auto na średniej glebie = od podłoża do góry nadkola 64 cm.

mysle że 0,5-1cm max

No i to mnie się nie podoba, że bez centrowania wtedy :(

Chyba, że na zamówienie by mi ktoś dotoczył, ale boje się stodołowego druciarstwa na kołach ...

Kiedyś widziałem H&R 1 cm z centrowaniem do VW ciała dałem, że nie wziąłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Fele 18 i ET 51 i mam bardzo schowane a wczesniej miałem fele 17 ogrinale VW i miały ET 37

 

I nie wiem po ile daś mm dystansu zeby koła sie tak nie chowały ile moge dac max zeby było bezpiecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET 47 17 x 7.5" B6 Passat Monte Carlo Wheels (Borbet), laczki 205/50 jakie dystanse do mnie podejda? tyl jest schowany co widac golym okiem.... i czy na przod tez dawac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ET 47 17 x 7.5" B6 Passat Monte Carlo Wheels (Borbet), laczki 205/50 jakie dystanse do mnie podejda? tyl jest schowany co widac golym okiem.... i czy na przod tez dawac ?

na przód najlepiej 1,5cm na stronę,a na tył 2,5-3cm na stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wielkich trudach nabyłem fele, miały byc rs3 ale ich stan okazał się porażka

padło więc na nowe 7,5jx18" et51 dystans na przód myślę ok 20mm jaki na tył żeby było ładnie?? opona 225/40/18 z tego co wyczytałem najlepiej +10mm tego co na przodzie, a może jakieś inne propozycje żeby ładnie wyglądało??

pasek b5 fl kombi, zawias fabryczny obniżony

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tył 25mm a opone to ja na 7,5j dał bym 215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie oponki kupilem wcześniej pod 8j ale może uda sie wymienić na

215 a wysokość jaką 45?

ktoś zna jakość tych dystansów:

http://allegro.pl/dystanse-audi-vw-seat-2x-25mm-komplet-srub-i1673702049.html

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokosc 40 bo jak dasz 45 to bedzie straszny balon i moze obcierac. Ja bym dla tak jak Jaco mówił 215/40 badz nawet 205/40 to zrobi sie lekki trapez (naprawde lekki) i bedzie wyglądać fajnie. No ale jak sie boisz o ranty to daj te 215/40 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie jakieś fotki jak wyglada na 7,5j 225/40 i 215/40, przy 225 wysokość opony wychodzi 90mm a 215 86mm to dużej różnicy nie ma. Żona głównie będzie użytkować autko a jak szerzej to chyba bezpieczniej dla felgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tą stronkę, ale tych rozmiarów brak. Jest tylko 17" 215/40. Szukałem fotek na allegro po wystawionych aukcjach, ale też mało widać. Ktoś może z forum ma 225 na 7,5j. Chyba zostanę przy tych 225, ale chciałbym się w tej kwestii upewnić i zobaczyć różnicę wizualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tam nie ma tych rozmiarów to znaczy ze naciąg bedzie zerowy :P

 

225 na 7.5J to bedzie bardzo schowany rant felgi, ja mam 225 na 8J i wydaje mi sie za szeroko :)

 

wydaje mi sie, że 7,5J z opona 215 bedzie tak samo wyglądał jak mój 8J z opona 225.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

kupiłem felgi RH Turbo 17' 8J ET60. Jakie dystanse kupić żeby felgi były równo z nadkolem? 20mm na przód i 30mm na tył będzie ok? Mam sprężyny Eibacha, więc passat jest obniżony o jakieś 30mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności