artmin Zgłoś #41 Napisano 24 Grudnia 2009 Wesolych zdrowych i pogodnych Swiat oraz zeby za rok bylo nas wiecej przy wigilijnym stole Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zyndram Zgłoś #42 Napisano 24 Grudnia 2009 i ja się przyłącze do życzeń Od siebie i calego swojego regionu, życzę wam spokojnych i radosnych świąt. dużo zdrowia i uśmiechu w życiu. i dużo prezentów pod choinka WESOŁYCH ŚWIĄT Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
stifii Zgłoś #43 Napisano 24 Grudnia 2009 (edytowane) Również dołaczam sie, i wszystkim Wam forumowicze oraz Waszym najbliższym życzę Wesołych,pogodnych,radosnych w rodzinnym gronie Swiąt Bożego Narodzenia!:682: Edytowane 24 Grudnia 2009 przez stifii Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #44 Napisano 24 Grudnia 2009 I my dokładamy się do życzeń http://www.speakingsanta.com/?tk=0C4jDhqG Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GURAL Zgłoś #45 Napisano 24 Grudnia 2009 W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. :682:Wesołych Świąt koledzy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian Zgłoś #46 Napisano 24 Grudnia 2009 Wesołych Świąt! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mej Zgłoś #47 Napisano 24 Grudnia 2009 Radosnych i Pogodnych Świąt Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
M1A Zgłoś #48 Napisano 24 Grudnia 2009 Życzę wam drodzy Forumowicze Szczęśliwych,Pogodny i Wesołych Świąt spędzonych w spokoju z rodziną i oby nasze paski się mniej psuły i służyły nam jak najdłużej. Wesołych Świąt. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MlodyS53 Zgłoś #49 Napisano 24 Grudnia 2009 Najlepszego panowie!! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Ogólnie tego co sobie bedzieta życzyć. I miliona kilometrów dla PASZTETUF Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
-JaszczomP- Zgłoś #50 Napisano 24 Grudnia 2009 I ja również życzę Wam wszystkim, oraz Waszym rodzinom, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
paput Zgłoś #51 Napisano 24 Grudnia 2009 Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Seksu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku, Finlandii na stole, Porsche...yyy... Passata w stodole! Wesołych świąt życzy paput Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukisio Zgłoś #52 Napisano 25 Grudnia 2009 Wszystkiego naj naj naj Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Polski Zgłoś #53 Napisano 22 Grudnia 2011 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wielkiego obżarstwa bez tycia, aby na suto zastawionym stole niczego nie zabrakło. Wesołych Świąt! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Józefoo Zgłoś #54 Napisano 22 Grudnia 2011 Wesołych świąt i pasków też, Pozdrawiam. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #55 Napisano 22 Grudnia 2011 Zdrowych Wesołych Świąt życzę wszystkim forumowiczom. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cronos Zgłoś #56 Napisano 22 Grudnia 2011 (edytowane) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wielkiego obżarstwa bez tycia, aby na suto zastawionym stole niczego nie zabrakło. Wesołych Świąt![ATTACH=CONFIG]72829[/ATTACH] Przyłączam się do tych jakże pięknych życzeń (zwłaszcza załącznika). Zdrowych, spokojnych, wesołych, sytych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i dla Waszych Passatów. Edytowane 22 Grudnia 2011 przez Cronos Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
danieldyla Zgłoś #57 Napisano 22 Grudnia 2011 Wesołych Świąt! pozdraVWiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #58 Napisano 22 Grudnia 2011 Wszystkim życzę Wesołych Świąt :!: Dużo zdrówka, miłości, pogody ducha w pogodę i niepogodę, radości z każdego dnia oraz bezawaryjnych Passatów i NiePassatów Bogatego Gwiazdorka i żeby wszyscy, którzy w najbliższych dniach pokonywać będą wiele kilometrów wszędzie dotarli cali i zdrowi No i Szczęśliwego Nowego Roku Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kamils Zgłoś #59 Napisano 22 Grudnia 2011 Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite. By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie. Tylko była kolorowa a na dole stał se browar. Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało. Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy się. i ogólnie wsiego co najlepsze ! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adams Zgłoś #60 Napisano 23 Grudnia 2011 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach