Skocz do zawartości
Krawcol82

Dublowanie się postów w temacie o ETCE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :!:

Zauważyłem od jakieś czasu automatyczne dublowanie się postów w temacie o numerach części wg ETKA (http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=48099)... Chodzi o to, że dodając post do tematu, przeglądarka "miesza, miesza", kółeczko się kręci, pasek postępu się blokuje... a po chwili, kiedy w końcu mój post zostanie dodany do tematu, zamiast jednego, pojawiają się od razu dwa posty tej samej treści, jeden pod drugim... Jak chcę usunąć zbędny post, to przeglądarka znów się blokuje-muszę kliknąć na "odśwież" i dopiero wtedy pokazuje mi temat juz z jednym postem...

Dzieje się tak tylko w przypadku tego jednego tematu...

Czym to może być spowodowane :confused: Przeglądarkę wykluczam, bo dzieje się tak samo przy użyciu Mozilla Firefox i IE...

Czy to może być wina zbyt wielu zdjęć dodanych do tego tematu :?: mam na myśli zdjęcia nie z serwera zewnętrznego, tylko zdjęcia wklejane bezpośrednio do forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommaxx... poszukaj czy mod do doklejania postów nie ma jakichś ograniczeń - bo faktycznie w tym temacie nie są sklejane posty (jak odpowiednio długo poczekasz - u mnie to kwestia 5 sekund - to post się pojawia) - używam Opery 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie w tym temacie nie są sklejane posty (jak odpowiednio długo poczekasz - u mnie to kwestia 5 sekund - to post się pojawia)

Tu nie chodzi o sklejanie postów...

Chodzi o to, że zamiast jednego napisanego postu pojawiają się dwa posty tej samej treści... Jak poczekam, to się w końcu post pojawi-nawet dwa posty te same :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się to samo w innych tematach, rzadko co prawda, ale zdarza się. Jak wykasowałem rzekomo zdublowany post, to po odświeżeniu strony nie było żadnego. Jak ponownie zbaczyłem jeden pod drugim - odświeżyłem stronę i zostawał już tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się to samo w innych tematach, rzadko co prawda, ale zdarza się.
A ja myślałem że to przez plusa. U mnie też to się zdarza ale powtarzam że kładłem to na karb zbyt wolnego neta a przez to możliwość dublu. Czasami mi się zdarza przy zbyt wolnym otwieraniu się strony np.w konkursie na passata miesiąca jakbym widział wyniki głosowania przez moment. Ale nie wiem czy to tylko tak u mnie dlatego nie zgłaszałem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że to przez plusa. U mnie też to się zdarza ale powtarzam że kładłem to na karb zbyt wolnego neta a przez to możliwość dublu.[/quote

Też na to stawiałem bo zdarzyło mi się parę razy na mobilnym Orange,a na stacjonarnym tego nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że to przez plusa

Nie często siedzę na iPlusie ale miałem ten sam problem z dublowaniem.

Na stacjonarce jeszcze nie było tego (oby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka razy taki problem a korzystam z Neostrady 1mb zauważyłem tylko że problem występuje przy dużej liczbie użytkowników na forum powyżej 1000 przynajmniej tak było w moim przypadku. Jeśli liczba użytkowników jest mniejsza to jeszcze się nie zdarzyło aby powielał post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten przypadek miałem ze 2-3 razy, ale nie zwróciłem uwagi na porę dnia ani liczbę userów. Korzystam z Neo 6 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia net - jest blad po stronie komunikacji w bazie i czasem dubluje post. W najblizszym czasie postaramy sie usunac usterke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia net - jest blad po stronie komunikacji w bazie i czasem dubluje post. W najblizszym czasie postaramy sie usunac usterke.
i ja zauważyłem, że nie dotyczy to tylko tego wątku, ale paru innych.

Wybaczcie mi teraz bo nie wskażę o które dokładnie chodzi ;)

Jedno jest pewne ...

zawiesza się na chwilkę strona (takie mam odczucie) i po chwili widzę dwa posty swoje w jednym temacie.

Na innych forach tego nie zauważyłem, więc błąd, jakby dotyczył naszego forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia net - jest blad po stronie komunikacji w bazie i czasem dubluje post. W najblizszym czasie postaramy sie usunac usterke.

No to wyjaśnione :)

Jak już usuniecie ten błąd, to stuknijcie nam tutaj info ;)

Dzięki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia net - jest blad po stronie komunikacji w bazie i czasem dubluje post. W najblizszym czasie postaramy sie usunac usterke.

 

po godzinach trzeba wyłączyć wszystkie pluginy, włączyć debug mode i sprawdzić co się dzieje. Baza czyściutka, problem czysto programowy jest (albo znając życie gdzieś się pojawia znak szczególny albo "polski" przez co "coś" się nie zapisuje, tylko wykonuje ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności