Skocz do zawartości
Ma3y

Czym przykleić lusterko wsteczne?? do szyby?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :) Lusterko mi odpadło z mała pomocą pewnej pani ;p no ale trzeba przykleić je z powrotem :) jakieś pomysły czy udać się do zakładu co wstawia szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co allegro , kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przykład czym mozna przykleic lusterko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a jescze mam pytanie jak tam mam pozostalosci kleju to je oczywiscie zdrapac:> on taki gumowaty?? ii przeczyscic benzynka? ii kleic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przykleiłem zwykłym glutem i się trzyma:) I nawet nie drga podczas jazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to śmieszne ale u kolegi w lanosie przykleiliśmy na taśmę dwustronną i się trzymało - kropelka ani super glue nie pomogły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam loctite - znam go bo sprzedawałem 3 lata. Odpadnie wraz z szybą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego nigdy nie przyklejaj lusterka do szyby za pomoca "super glue" / "kropelką" itp. Bo jak będziesz miał trochę pecha to Ci szyba pęknie. Takie kleje wywołują miejscowe naprężenia, może od razu nie pęknąć,ale zmiana temperatur w tym pomoże.

 

Podjedź do zakładu gdzie szyby montują zrobią to profesjonalnie. Albo zapytaj ich czy nie mają do klejenia lusterek takich podkładek. Ja byłem i mi dali za 5zł. Na taśmach dwustronnych długo nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyżej napisał nie stosuj tych wszystkich super glue .. dobry jest klej do szyb - osobiscie sprawdzilem na taty audi testował kilka klei i zawsze dzien pozniej lub kilka dni pozniej rano lusterko ladowało na podłodze lub fotelach :D przykleilem kleujem do szyb K+D i jest malina :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry jest klej do szyb

Tak jak kolega napisał też kombinowałem rożne sposoby wraz ze specyfikami do lusterek a najlepszy okazał się klej do wklejania szyb już rok i nadal trzyma się u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zawsze mozesz zrobic tak jak ja;)

kup nowe lusterko w sklepie za 20 zl i przyklej ( ma juz naklejona tasme dwustronna).

trzyma sie juz 4 lata;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dwustronną taśmę piankową 3M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiegoś sklepu w Warszawie gdzie mógłbym kupić kompletne lusterko lewe do b4

Jeśli ktoś zna jakiś niech pisze. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przykleiłem swoje na taśme dwystronnie przylepną. Tylko to musi być dobra taśma i dobrze odtłuszczona szyba no i lusterko. Dobrze też jest jak jest w miarę ciepła szyba. Fabrycznie tak są klejone lusterka i nawet sie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności