Skocz do zawartości
takimaly

Nowa wersja map do RNS 510 (V6)

Rekomendowane odpowiedzi

znając VW to poprawili pokrycie polski do 99 - 100 % oraz dodali bardziej rozbudowaną baze numeracji domów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już jest na Allegro:

Na torrencie tez juz jest :694:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość psobecki

mam problem, sciagnalem mape, nawet kilka obrazow V6 wschodnia europe, V6 zachodnia, V5 itp. wkladam plytke z mapa wypalona na DVD-R predkosc 2x wypalana w NERO, wyskakuje komunikato ze jest wykryta nowa plyta z mapa czy wysunac ja czy kontynuowac, klikam kontynuj, wyskakuje

 

 

Please Wait...

 

 

i nie znika, nie wiem jak sobie z tym poradzić, proszę o pomoc, co źle robię. nawigacja (RNS 510 działa super ) ale chciałem nowsze mapki.

 

ps. jest jakas opcja zeby piszczala jak zblizam sie do radaru? bo wyswietlanie go na mapie to troche mal pomocne.

 

pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi kiepska płyta. też tak miałem jak nagrywałem x4 na jakich Omega costam. Jak nagrałem x4 na Sony to poszło bez problemu.

 

Poza tym, jeśli płyty są markowe i poprawnie nagrane, może sie okazac, ze soczewka lasera jest brudna. Spróbuj DOBREJ płyty czyszczącej. NIE KUPUJ NAJTANIEJ, ja tak sie pozbawilem kiedys lasera w dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 99 - 100 %
co jest dzis w 100% ? Bo napewno nie pokrycie MAP w Polsce zwłaszcza przed EURO 2012. Od 5 lat jaką mape bym nie widział na UK ma zawsze 99%, a tu w Pl mamy 100% w ciągu pół roku bo jakos tak wyszła ostatnio poprzednia wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi

Witam!

 

 

Nie wiem jak w większych miastach typu Wawa Wrocław (w stosunku do v5 nie zauważyłem znaczących różnic pewnie dlatego, że te miasta były już dosyć dobrze opracowane w poprzednich wersjach - z rns510 jeździłem od mapy v2), ale w mniejszych jak moje dodali dużo dodatkowych numerów posesji i jest też sporo nowych POI których w v5 nie było,

 

No i w Polsce panuje teraz moda na małe rondka zamiast skrzyżowań, podejrzewam że to też dodali

 

no i jak się można domyślić każda następna aktualizacja będzie mocno dotyczyła między innymi Polski bo w zachodniej Europie infrastruktura drogowa jest w miarę dopracowana i nie ma tyle zmian i modernizacji co u nas

 

może wie ktoś czy można mieć obie mapy jednocześnie zainstalowane v6 zachodnią Europę i v6 wschodnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna, wystarczy ze zrobisz mix v5 lub v6 z mapami z BMW 2009q2 (2010-1)

pozatym, te mapy z BMW są nowsze niż te z V6.

poszukaj na forum, było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - Navka z AutoMapą czy RNS 510 z najnowszą mapką?

 

 

JAkiś argument? :D

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rns 510 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może AutoMapa i RNS510 :) w jednym:

http://www.cardvdkit.com/index.php?main_page=product_info&cPath=8&products_id=122

Ja się zdecydowałem i czekam tylko na przesyłkę.

Więcej w wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=31347

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dac 500$ po to by miec raptem panel przedni z RNS 510? Nie ma AM i RNS510 w jednym .... i nie ublizaj 510-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładność + przejrzystość? Zakładając, że ceny są równe, to która opcja jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto mapa jest przejrzysta? litości. W smartofonie mając am i tomtoma, AM doprowadzała mnie do szewskiej pasji.

Tak nawiasem na am nie ma ulicy na której mieszkam na rns jest.

 

Na rns zbaczając z wyznaczonej trasy od razu masz druga na am do dziś rozwala mnie tekst "wyznaczam trasę nowa będzie lepsza" i trwa to chwile i często, to ta chwila decyduje że nadrabiamy 5 kolejnych przecznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności