Skocz do zawartości
porki

czy to mogą być poduszki pod silnikiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Killer71, a jak po wymianie poduchy jest roznica? Miales problemy z szarpaniem przy zmianie biegu puszczaniu sprzegla? U mnie czasem jest szarpnie nie wiem czy to poducha pod skrzynia, czy sprzeglo umiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje troche ;) ponieważ w racji chęci likwidacji pewnych wibracji postanowiłem wymienić wszystkie poduszki od silnika lecz nawet nie wiem za zakupić aby było "wszystko" oraz gdzie to dostać, ASO??? ponieważ alledrogo to raczej nie ma nic z tych rzeczy.... ktoś może oreintuje się jakie srednie ceny w ASO kompletu na silnik oraz co potrzeba? a także jakiej firmy ew. szukać?? pasek b6 1.9 bxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sa , dobrze jest znac nr czesci wtedy szybciej znajdziesz lecz bez tez , na poczatek napisz do chlopakow w temacie o nr czesci to Ci podadza nr

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć trochę się podepnę pod temat . Jak myślicie czy poduszkę skrzyni biegów od Passata B6 1.9 tdi 3C0199555P , można zastąpić taką od Golfa V 1.9tdi 1K0 199 555 M ? Na zdjęciach wyglądają identycznie ale czy nie różnią się jakimiś wymiarami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czasami, szczgolnie jak samochod jest krzywo zaparkowany nie moge zrzucic biegu na luz(na wylaczonym silniku). Jak odpale silnik wtedy wszysko wraca do normy. Dziwie sie ze jak zaparkuje na rownym nigdy to nie wystepuje. Olej wymieniony z salonu.

Orjentuje sie ktos co to moze byc?

Pzdr I dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności