Skocz do zawartości
wojtasman1

Migniecie kierunkow po zamknieciu autka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukam szukam i nic nie znalazlem!!! Moje pytanie jest nastepujace, czy po zamknieciu autka z pilota czy tez kluczyka, kierunki powinny migac? bo wydaje mi sie ze tak, lecz u mnie migaja tylko przy otwarciu. Jesli powinny to co trzeba zrobic zeby migaly? Dzieki z gory i wypatruje odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę powinno się dać to uruchomić :D wszystko zależy od ustawień sterowania...Podpinasz pod kompa i heja naprzód.A mi się wydaje że już na forum było o tym... :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patryk, tylko gdzie tego szukac? moze w komforcie? Jak to moze byc opisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy.

 

- Możesz ustawić to sobie z VAG - 46 - moduł komfortu - 10 Adaptacja i kanał 8 i 9 ustawiasz na 1.

 

Ale to nie zadziała, jeśli:

 

- Zamki. Tu musisz zrobić test. Włącz lampkę wnętrza tak, by zapalała się po otwarciu drzwi. Kluczyk w stacyjkę i włącz zapłon, by po zamknięciu gasła. Otwierasz każde drzwi. Jeśli się przy któryś lampka nie zapali - zrób zamki w drzwiach. Jeśli się zapala przy wszystkich - patrz wyżej. Kierunki migają przy wszystkich sprawnych drzwiach i przy aktywowaniu ich Vagiem. Jeśli są aktywowane musisz mieć drzwi sprawne.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie-w komforcie.Opisane nie wiem jak,szukaj jakieś ustawienia modułu komfortu,alarm fabryczny itp.Wiem że takie pierdoły jak syrenka z alarmu,czy domykanie szyb też idzie ustawić(ale nie wszystko)Więcej Ci niestety nie pomogę :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze mikrostyk jest problemem? od pasazera lamka nie swieci sie. Jeli to cala przyczyna to jutro przelutowuje mikrostyk. Dzieki Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zepsuty zamek u siebie i gdy nacisnę na pilocie przycisk zamykania to zamyka drzwi ale nie zazbraja alarmu (kierunki nie migają) dopiero zazbroi przy ponownym naciśnięciu guzika (czasami muszę nacisnąć z 3 razy;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zepsuty zamek u siebie i gdy nacisnę na pilocie przycisk zamykania to zamyka drzwi ale nie zazbraja alarmu (kierunki nie migają) dopiero zazbroi przy ponownym naciśnięciu guzika (czasami muszę nacisnąć z 3 razy;/)

Ja mam tak samo,podobnież da się to przestawić VAG'iem.Wszystko zależy od modelu modułu komfortu...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie migają i przy zamykaniu i przy otwieraniu auta. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Szukam szukam i nic nie znalazlem!!! Moje pytanie jest nastepujace, czy po zamknieciu autka z pilota czy tez kluczyka, kierunki powinny migac? bo wydaje mi sie ze tak, lecz u mnie migaja tylko przy otwarciu. Jesli powinny to co trzeba zrobic zeby migaly? Dzieki z gory i wypatruje odpowiedzi. Pozdrawiam

U mnie jest dokładnie tak samo ale z tym,że to pożądane działanie według mnie: Jak przez przypadek nie domknę drzwi np klapy bagażnika - nie migają - domknę -migają. Lubie to bo od razu widać ze nie domknąłem drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dokładnie tak samo ale z tym,że to pożądane działanie według mnie: Jak przez przypadek nie domknę drzwi np klapy bagażnika - nie migają - domknę -migają. Lubie to bo od razu widać ze nie domknąłem drzwi

 

tak to działa, problem zaczyna sie gdy zaczynają szwankować mikrostyki w zamkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to działa, problem zaczyna sie gdy zaczynają szwankować mikrostyki w zamkach

Wtedy możemy nacisnąć przycisk na pilocie drugi lub trzeci raz i zamki się zaryglują i kierunki powinny mrugnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy możemy nacisnąć przycisk na pilocie drugi lub trzeci raz i zamki się zaryglują i kierunki powinny mrugnąć :)

Otóż to,zepsuł mi się w drzwiach kierowcy...Czasem migają za drugim razem,czasem za czwartym ;) ale działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy możemy nacisnąć przycisk na pilocie drugi lub trzeci raz i zamki się zaryglują i kierunki powinny mrugnąć

 

zgadza się, ale nie zmienia to faktu że zamek w drzwiach dalej niedomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, ale nie zmienia to faktu że zamek w drzwiach dalej niedomaga :)

Otóż to ;) Ale niestety trzeba mieć czas żeby go naprawić...No i chęci-a w deszczu jakoś tego nie widzę...Z resztą to nie aż tak wiele pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności