Skocz do zawartości
dszyszko

TomTom w komórce

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ze rewelacja.pokrycie 51 proc spokojnie wystarcza

 

Za jakiś czas (góra 2 miesiące) ma wyjść z 71%

 

tylko że na tomtoma 7 i nie wiadomo czy pójdzie na symbianie 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cheć zainstalować w swojej komórce tom tom'a 6 ściagnąłem w kilku plikach mapę ok 50 mb ale czy do tego jest potzrebna jakas instalka tom tom'a? Może ktoś ma taką albo wie skąd ja pobrać.

Ewentualnie może ktoś opisze co instalował itp.

 

No właśnie...czytam ten post, mam Nokię E50 i jestem bardzo zainteresowany... może bylibyście koledzy tak uprzejmi i podesłali "to coś" i do mnie... Serio jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak instalka do tom tom

najnormalniej w świecie wrzucasz aplikację TomTom na kartę pamięci - jeden folder oraz mapy - drugi folder - ważne by to było bezpośrednio na karcie

włączasz kom, instalujesz TomTom poprzez menadżer plików i śmigasz

nic prostrzego - ja mam nokię N73 i śmiga, że aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak instalka do tom tom

najnormalniej w świecie wrzucasz aplikację TomTom na kartę pamięci - jeden folder oraz mapy - drugi folder - ważne by to było bezpośrednio na karcie

włączasz kom, instalujesz TomTom poprzez menadżer plików i śmigasz

nic prostrzego - ja mam nokię N73 i śmiga, że aż miło

 

No tak... fajnie powiedzieć. Nie dla każdego to takie oczywiste :wstyd: ... skąd tą aplikację można wziąć... dlatego zadałem poprzednie pytanie... bo ktoś tam koledze, który o to pytał wysłał ją i ja też nieśmiało zapytam ... Ma ktoś coś takiego??? :padam::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusz-god podalem ci wyzej link pod ktorym wszystko masz wytlumaczone krok po kroku co i jak zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
janusz-god podalem ci wyzej link pod ktorym wszystko masz wytlumaczone krok po kroku co i jak zrobic

 

Dzięki serdeczne.... właśnie tam jestem i próbuję...coś wykombinować. Powiedz mi tylko... tam jest do ściągnięcia ta aplikacja Tom Tom za free? Bo nie mogę się doczytać :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusz-god wejdz na http://www.ipmart-forum.com, zarejestruj sie i bingo...specjalnie dla Ciebie znalazlem link bezposredni do tomtoma 6 na symbiana....

 

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=155727&highlight=tomtom

 

pozdrawiam

Tomek

 

p.s. testowalem tomtoma 6 ale na pocketa...bleeeh, wkurzajacy, podczas drogi z mojej miejscowosci do warszawy zawiesil sie 2x, pomylily mu sie drogi 3x, wrocilem do automapy 4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
janusz-god wejdz na http://www.ipmart-forum.com, zarejestruj sie i bingo...specjalnie dla Ciebie znalazlem link bezposredni do tomtoma 6 na symbiana....

 

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=155727&highlight=tomtom

 

pozdrawiam

Tomek

 

p.s. testowalem tomtoma 6 ale na pocketa...bleeeh, wkurzajacy, podczas drogi z mojej miejscowosci do warszawy zawiesil sie 2x, pomylily mu sie drogi 3x, wrocilem do automapy 4:)

 

Bardzo dziękuję !!! :padam: Zawsze można na Was liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam nokie e50 i najtanszy odbiornik gps z allegro navibibe 735.

tomtom chodzi na tym dobrze, nadajnik nie gubi sygnalu. jak by ktos nie wiedzial jak to zainstalowac albo uruchomic to pytac :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności