-
Liczba zawartości
60 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O adamski
- Urodziny 01/01/1999
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
DL
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B3 2.0 115KM (2E)
-
Rok produkcji
1991
-
adamski obserwuje zawartość → Interfejs OBDII jaki wybrac, Prośba o analizę logów 1.9 TDI ASV, Ropa na filtrze paliwa TDI AVF i oraz 7 innych
-
Witam Troszkę czasu mnie nie było, ale święta i inne usterki w aucie jeszcze wyszły, ale turbo po czyszczeniu. Oto logi: DYNAMICZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_256525.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_256526.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_256527.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_256528.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_256529.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_256530.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_256524.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_256523.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_256522.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_256521.html STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_256520.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_256519.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_256518.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_256517.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_256516.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_256515.html
-
Ok pierwsze co to turbina do czyszczenia, chyba że trzeba będzie regenerować, a później logi już poprawnie zrobię. Dzięki i pozdrawiam
-
Mechanik mówił za samo czyszczenie 150 płn tylko demontaż i montaż coś 350pln ,a może to za całość ,jutro jeszcze raz zadzwonię. A co z przepływomierzem?
-
Dzisiaj dzwoniłem do mechanika ile za czyszczenie i krzyknął 500 stów z demontażem , czy to drogo?Acha co z przepływomierzem.
-
Witam Sorki że tak długo ,ale nie było kiedy. ponowne logi STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_254361.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_254362.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_254363.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_254364.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_254365.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_254366.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_254368.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_254369.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_254370.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_254371.html DYNAMICZNE: Grupa 010, 001: http://vaglog.pl/log_254372.html Grupa 008, 001: http://vaglog.pl/log_254373.html Grupa 003, 001: http://vaglog.pl/log_254374.html Grupa 011, 003, 008: http://vaglog.pl/log_254375.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_254376.html Grupa 000, 001: http://vaglog.pl/log_254377.html Teraz widzę że logi dynamiczne nie za bardzo ale sam robiłem.
-
Sorki nie dopisałem wyżej to urządzenie twierdziło ze przepływomierz działa poprawnie,ale ok to zrobić logi pojedynczo, czy może razem jak tak to jakie?
-
Witam W puszce od filtra było czysto, filtr zabrudzenia w normie nawet jak uderzyłem to nic się nie zakurzyło. Przepływomierz wygląda jak nowy zero zabrudzenia, dosłownie jak ze sklepu. Była naklejka bosch rebusched lub coś takiego. Profilaktycznie popsikałem go płynem do styków elektrycznych w samochodach. Został też sprawdzony jakiś programem ( chyba oscyloskop, ale nie jestem pewny:rumieniec). Nie mam możliwości podmiany przepływomierza żeby sprawdzić jak na innym by się zachowywał. Jakieś sugestie? Pozdrawiam
-
Witam Pacjent to Skoda Octavia z silnikiem ASV,nie dawno wpadł mi w tryb awaryjny. Przegoniłem go tak do 4200 obrotów, zwalniałem przyspieszałem z pedałem w podłodze po którymś razie czarno siwa chmura za mną auto dostało kopa. Wkręcała się fajnie na obroty ogólnie dla mnie było lepiej niż odkąd go mam. Wygląda tak jakby turbina się przycinała ,ale może to coś innego, kiedyś miałem taki problem z passatem , ale tam gorzej to wyglądało bo tam przeładowywało od samego początku i turbo poszło do regeneracji. Liczę na wasza pomoc i z góry dziękuję. Oto logi: statyczne 000 http://vaglog.pl/log_252681.html 001 http://vaglog.pl/log_252677.html 003 http://vaglog.pl/log_252680.html 004 http://vaglog.pl/log_252679.html 007 http://vaglog.pl/log_252678.html BS 000 http://vaglog.pl/log_252683.html 003 http://vaglog.pl/log_252685.html 004 http://vaglog.pl/log_252682.html 011 http://vaglog.pl/log_252684.html Dynamiczne 000 http://vaglog.pl/log_252894.html 001 http://vaglog.pl/log_252895.html 004 http://vaglog.pl/log_252896.html 008 http://vaglog.pl/log_252897.html 003 http://vaglog.pl/log_252899.html 010 http://vaglog.pl/log_252900.html 011 http://vaglog.pl/log_252901.html Pozdrawiam
-
Kropkowane (kolorowe) oznaczenia na sprężynach
adamski odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Witam Mam prośbę pękła mi przednia spręzyna ma ona kolor 1zólty /2 brązowe . Dane z wlepy to 1BA OJJ OYE. Mogę kupić 1żółty/1brąz czy będą one dobre. Nie chcę obniżać auta. Pozdrawiam -
Naprawa opornicy wiatraka klimatyzacji
adamski odpowiedział Danek75 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam Mam możliwość kupienia opornicy od audi a6 2,5 diesel UK i od b5fl 1,8t bezyna wersja normalna Czy te opornice podejdą do 1,9 b5fl. -
Witam Miałem podobnie jak kupiłem to bylo mokro przy filtrze paliwa, ale fachmany u których wymieniałem olej i wszystkie filtry mieli patent na to i załozyli mi jakąś miedzianą lub mosiężną podkładkę i sucho. Coś mówili że ten typ tak ma. Oczywiśćie wszystko MAN Pozdrawiam
-
Witam Mam pytanie.Pożyczyłem od kolegi kabel taki niebieski co ich pełno na allegro,zainstalowałem vag 409 i chciałem porobić logi w bs w gruppie 011 i widać tam jakieś dane a jak wciskam log to wyskoczyło coś po angielsku o licencji.Mogę tylko odczytać błedy,skasowac je,program łączy sie z samochodem .I niewiem czy to wina programu czy kabla.Jak kabla to jaki kupić a jak programu to moze ktoś podrzuci namiar na działający. Pozdrawiam
-
Klimatyzacja a spadek mocy w 1.9 tdi
adamski odpowiedział pawelekk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam Możesz sprobowac w Jezierzanach koło Legnicy .Jedni polecają inni nie. http://www.dieseltronik.pl/ ale jedno mogę powiedzieć dostać się do niego jest ciężko zawsze kilka fur stoi -
Witam a ja dodam ,ze jak masz kupowac radio ,to nie pchaj sie juz w Unidena,to juz historia i do tego nie legalna ,poszukaj na forach internetowych o CB i zobaczysz ze juz wielu odradza w obecnym czasie kupna Unidena ,bo jest wiele innych ciekawych marek i calkiem przyzwoitych w takiej samej kasie... Nie rozumiem "nie legalna" chyba chodzi ci o kradzione to tak .Zawsze ktoś coś polecał a drugi odradzał.Na początek można zobaczyć niż przepłacać za presidenta. Ty masz yosana na razie piszesz że jest ok ale zobaczymy dalej jak z nim jest.A ubot to sprawdzone radyjko,wiadomo że są lepsze ale za te pieniądze chyba nie jest złe. pozdrawiam
-
Witam na początek kup unidena 520 pojeździsz zobaczysz jak szumi, może masz kolesi co mają inne radia podmienisz posłuchasz.Na plus ubota jest wielkość taka jak w presidencie a o połowę tańszy.Jak nie będzie pasował to sprzedasz.Może uda ci się kupić filipińczyka podobno o wiele lepsze od chinczyka, tylko jeden minus używane. pozdrawiam
