Skocz do zawartości
Gość atena-hurt

Problem z podłokietnikeim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Mam także pytanie od nośnie podłokietnika. Mam paska b5 1997r bez podłokietnika ;/

I tu moje pytanie, czy mógłbym kupić sobie podłokietnik oryginalny, np. z anglika ?

Z tego co patrzyłem to musiałbym wymienić plastik od skrzyni biegów aż do popielniczki, ale może się mylę. I czy będzie to pasować, czy trzeba coś przerabiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować!Najlepiej kupić podłokietnik od 3BG ze schoowkiem,jest ładnejszy i praktyczniejszy!Ja taki mam i jest Wszystko ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłokietnik od 3BG ze schoowkiem,

 

:hmm w 3B też mam ze schowkiem :)

 

---------- Post added at 09:18 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

 

Witam wszystkich ;)

Mam także pytanie od nośnie podłokietnika. Mam paska b5 1997r bez podłokietnika ;/

I tu moje pytanie, czy mógłbym kupić sobie podłokietnik oryginalny, np. z anglika ?

Z tego co patrzyłem to musiałbym wymienić plastik od skrzyni biegów aż do popielniczki, ale może się mylę. I czy będzie to pasować, czy trzeba coś przerabiać ?

 

Zmieniasz tunel środkowy na 3BG,podobnie z podłokietnikiem-wsio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem rozgryziony! Rozebrałem tył podłokietnika i sie okazało że jest tam taka plastikowa łopatka która popycha zębatke na sprężynie i jest ona u mnie złamana!Jest ona łatwo do namierzenia bo jest innego przeźroczysto żółtego koloru i jest po prawej stronie!!!

Jestem pewny że to jest przyczyną!!! Będe coś dorabiał jutro i napisze co i jak poszło!

 

w takim razie czekam na info, i jakieś wskazówki jak się do tego dobrać i naprawić, bo jak jade to trafia mnie jak ciągle mi opada podłokietnik, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie za to biore!Ale mój problem jest odwrotny niż twój bo mi podłokietnik własnie nie chce opaść do samego dołu bo go blokują zęby!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;) dzięki wszystkim za informacje ;)

Ale tak myślę ...

Mam 3B więc lepiej jak założę podłokietnik od 3B. Nikt mi nie powie że szpanuje bo kupiłem podłokietnik od 3BG

Kiedyś jak będzie mnie stać to kupie sobie paska 3BG i będzie miodzik ^^

Edytowane przez Patryk.1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poddałem sie z tym podłokietnikiem mimo walki dorabiania czegoś zamiast tego plastiku raz działało a raz nie! Precyzja jest tam nie unikniona żeby wsio działało!Może jak bedzie ciepło to jeszcze sie za to wezme!Narazie odpiełem sprężyne i wszysto działa jak trzeba ale bez regulacji góra dół!Do tej porażki przyczynił sie fakt że i tak jeżdze na opuszczonym na maxa podłokietniku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się ostatnio za podłokietnik,co prawda wszystko działa jak należy ale potrzebuję rozmontować go na "drobne".I tu pojawia się pytanie-jak pozdejmować te wszystkie plastiki-boczne,jak zdemontować środek-odkręciłem dwa wkręty przy zawiasach od schowka i pod podkładką gumową te dwa torxy i ani rusz do przodu.A nie chcę niczego połamać...Będę wdzięczny za wszelkie porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny na 100% ale zobacz czy nie ma śrób przy lewarku zmiany biegów!!Wydaje mi sie że raczej są!zdejmij mieszek i zobacz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewny na 100% ale zobacz czy nie ma śrób przy lewarku zmiany biegów!!Wydaje mi sie że raczej są!zdejmij mieszek i zobacz!!

Tak,tylko ja chcę zdemontować sam wkład podłokietnika-nie cały,to akurat wiem jak zrobić ;) Chodzi mi bardziej o demontaż na części pierwsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, czy jest ktoś kto naprawiał podłokietnik u siebie w aucie? mówie o modelu 3B, pisałem wcześniej o jakieś wskazówki jak naprawić żeby nie spadał ciąge, prosze o jakieś wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś orientuje się czy mozna nabyc do podlokietnika ze schowkiem w pasku b5 sam przycisk, zatrzasask od otwierania schowka? Ulamal mi sie jeden z wąsów trzymajacych go na miejscu i teraz schowek podlokietnika jest ciagle otwarty. Jezeli ktos ma jakies sugestie odnosnie sprytnej naprawy tego ustrojstwa lub tez numer etki to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś orientuje się czy mozna nabyc do podlokietnika ze schowkiem w pasku b5 sam przycisk, zatrzasask od otwierania schowka? Ulamal mi sie jeden z wąsów trzymajacych go na miejscu i teraz schowek podlokietnika jest ciagle otwarty. Jezeli ktos ma jakies sugestie odnosnie sprytnej naprawy tego ustrojstwa lub tez numer etki to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie

 

Nie powielaj proszę-odpowiedziałem Ci w innym wątku-to samo pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś orientuje się czy mozna nabyc do podlokietnika ze schowkiem w pasku b5 sam przycisk, zatrzasask od otwierania schowka? Ulamal mi sie jeden z wąsów trzymajacych go na miejscu i teraz schowek podlokietnika jest ciagle otwarty. Jezeli ktos ma jakies sugestie odnosnie sprytnej naprawy tego ustrojstwa lub tez numer etki to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie

Kupisz w ASO VW, Skoda lub na Allegro

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=zamek+pod%C5%82okietnika+b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki przemekgo_vw za informację. Wlasnie tego szukalem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam paska bez podłokietnika, gdybym kupił sam podłokietnik bez tunelu, to czy jest dużo przeróbek jest (typu wycinanie dziury itp itd??) czy kupować razem z tunelem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podokietnik.jpghttp://img23.imageshack.us/i/podokietnik.jpg/

 

przepraszam za posty jeden pod drugim... mam jedno pytanie. Czy to jest orginalny podłokietnik od passata ?? mam info że jest z 99" roku...

Edytowane przez Kamil_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam inny problem dotyczący podłokietnika. mam w nim wbudowany telefon na takim wysięgniku, jest całkowicie nie przydatny. chciałbym ten tel wymontować z podłokietnika - robił ktoś to kiedyś ? proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję przycisku do tylniego podłokietnika do jego otwierania (Passat B6). Pomoże ktoś?

Na allegro mają ale do B5 a to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ja mam pytanie moze z innej bajki czy tunel srodkowy wraz z podłokietnikiem z b5fl bedzie pasował do b5 98r. jesli tak to czy durzo jest z tym roboty zeby to przerobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności