Skocz do zawartości
oslo

Czym chcielibyście jechać do ślubu ?? pomysł na dorobienie paru groszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , chciałem się Was zapytać jak wam się widzi mój pomysł, mianowicie .

 

Ludzie , którzy się pobierają często chcą jechać czymś do ślubu , nie koniecznie samochodem kumpla , któremu damy 30 zł na wache i byle by dijechać . Niektórzy mają większą fantazję i z tąd zrodził się mój pomysł .

 

Chciałbym kupić mercedesa 123 ( zdjęcia poniżej ) , w obojętnie jaki śilnik , żeby tylko jeździł dobrze , odnowić go ( nie aż tak żeby go rozbierać aż do ramy , ale blacharkę , pomalować żeby ładnie wyglądał , dać jakieś ładne felgi i obszyć skórą wnętrze . taki samochód wyniósł by mnie koło 10 tyś .

Pragnę nadmienić również , że nie tylko samochód służył by do wożenia ludzi na różne imprezy , ale i również mógł by służyć jako całkiem fajny rekwizyt przy sesjach zdjęciowych , myślę że pare osób skusiło by się na sesyjkę z samochodem , który ma juz 30 lat , i jest żywą legendą .

 

Co o tym sądzicie .

p.s. oczywiście samochód służyl by również na codzień w normalnym użytkowaniu.

 

[/url]

 

beztytuupp.th.png

 

mercedes1231.th.jpg

 

mercedesw123facelift.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 10tysi nie obszyjesz auta dobra tapicerka nawet, ale pomysl dobry, ogolnie musialbyc najpierw kupic dawce a potem doinwestowac jakies 30tysi na moje slabe oczy, wiec przy takiej inwestycji dajmy na to 40 kafli to juz moznaby dolozyc 20 a by miec razem 60 i wtedy kupujesz nowa a6, bmw 5 czy mercedesa i tym spokojnie mzoesz wozic do slubu. Twoj pomysl moze nie spotkac sie ze zbytnim zainteresowaniem bo dzisiaj nadal malo kto ceni klasyczne auta. Powidzmy ze ja bym sie zgodzil, ale namow na przyklad moja kobite... :D dla niej jak juz klasyka to po calosci w stylu pozlacanej dorozki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ... na allegro widziałem aukcje gdzioe obszycie skórą kosztuje 3 tyś zł , niech i kosztuje 4. samochód kupię za 3 tyś spokojnie i może nawet z gazem. i jeszcze za 1 tyś takiego na części . licząć że napewno nie będzie idealny blacharsko :) to dołożyć trzeba jeszcze 3 tyś i juz mamy całkiem nieżle byglądający samochodzik . zauważyć trzeba że do tego żeby dorobić , to nire mogę kupić drogirego auta . gdybym miał 60 kafli to nie brał bym się za dorabianie :D. a żeby mi się to zwróciło to musiałbym co niedziela przez 3 lata mieć klientów i brać , bagatela 500 zł . eeeee.

jeździć czymś muszę i tak , a tylko przy okazji może by zarobił na siebie samochodzik. no i zabytek , żółte tablice , zniżki , i wartość rośnie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie oklepane,a jak wiadomo "młodzi" oczekują czegoś nietypowego.Ja bym proponował jakiś wóz strażacki,hałbicę z demobilu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej od razu wóz drabiniasty i konie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki merc nie będzie miał wzięcia. Niestety tak jak pisał Emate - jak już to coś na prawdę klasycznego. Albo coś na prawdę nietypowego bo Mercedes za bardzo nawiązuje do aut jeszcze niedawno widzianych na ulicach.

 

Ja bym chętnie kiedyś pojechał do ślubu Cadillaciem Deville '69 z piękną, czerwoną skórą w środku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to:

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
juz klasyka to po calosci w stylu pozlacanej dorozki
i to jest pomysł!!!

 

Niestety dziś merca,bmw,vw to na każdej wiosce znajdziesz po 2 w kazdym domu. Więc to nie robi wrażenia.

Ale dorożka i koniki...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do slubu... jak taka sytuacja bedzie miała miejsce :) to napewno prowadzic sam bede :) A co to bedzie to nei wiem.. Na dzien dzisiejszy to Mustangiem z 68 :) Koło mnie jest taki gosc co mma limuzyny tradycyjne , długie... ... jedna jest taka fajna :) ... z tyłem i przodem stylizowanym na retro... z lat 30 albo 40... bardzo ciekawy pomysł.... Po z atym.. to tez mysle ze zajefajna idealna wołga , czy warszawka tez by swoje zarobiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrestaurowana Warszawa M20 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy warszawka tez by swoje zarobiła
dokładnie ja tez bym był za Warszawą ale to też nie tanie , byle jaki złom z dychę cię wyniesie:) a to co kolega wyżej dał w propozycjach , to roverem i lancia to chyba nikt by nie chciał pojechać , lancia jeszcze jeszcze ale rover już całkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym był za polonezem coupe { http://www.polonez-coupe.szmyd.pl/rozdzielczosc.jpg }-ale wątpie,zebys dostał chociaz mocno zdezelowany model
Też o nim pomyślałem :) ale zobacz coupe chyba nie bardzo jak pani młoda będzie się przeciskać w sukni żeby z niego wyjść , nie nadaje się za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/rolls-royce-silver-shadow-rolls-royce-ss-ii-sam-zobacz-C5935763.html kup se taki - do tego frak i smoking, chodzą po tysiaku do ślubu za 500 wymieciesz konkurencje. Rok i samochód darmo. Najpierw napisz ogłoszenie w darmowej gazetce w stylu:

 

Chcesz poczuć się jak Carrington? Choć raz w życiu? Pojedź Rolls Royce do ślubu. Daj ogłoszenie z Twoim fonem, odbieraj fony, mów, że to pomyłka i licz ilu się zgłosiło za cenę 500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moim zdaniem w123 to wciąż "Za popularne" na naszych drogach wozidło. Pomyśl o w115 albo w110 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to jest dziadunio:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak coś to jest dziadunio:]

kosmak, ale my tu mówimy serio, a nie na żarty :rotfl:

a co do jazdy do ślubu to popieram ideę Warszawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności