Skocz do zawartości
maly3310

Popielniczka podłokietnik tylna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mogłby mi ktoś powiedziec co znajduje sie z popielniczka tylna w podlokietniku bo kupilem popielniczke i jest w niej sprezynka i 2 plastikowe zawiasy i jak ja wlozylem do srodka to nie zamyka mi sie (tylko jest otwarta) Czy cos tam jeszcze sie znajduje procz tych rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do jutra nikt ci nie pomoże to jutro rano zejde i wyciągne swoja popielniczke zrobie foto i wrzuce to sie przyglądniesz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie czekam na foto. zrob moze zdjecie calego srodka po wyciagnieciu popielniczki i zdjecie popielniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :-)) "

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podłokietnik od 3bg? Ja mam inny i inaczej popielniczka wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest podłokietnik od 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szkoda :), sam mam problem z popielniczką z tyłu od 3b, siedzi mi luźno, chyba czegoś brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to ustrojstwo wygląda tak samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, szkoda , sam mam problem z popielniczką z tyłu od 3b, siedzi mi luźno, chyba czegoś brakuje.

 

Nie posiadam passka 3B to nie mam jak zdjęć zrobić, ale może uda się pomóc coś za pomocą poniższych jpg:]

Na nich widać że w skład tylnej popielniczki w passkach 3B wchodzą części z pozycji: 22, 22A, 23, 25

 

 

popielniczkaty1.th.jpgpopielniczkaty2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał chwilkę to zerknę, na pewno schemacik sie przyda :) Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem czemu nie działa mi blokada popielniczki. Nie posiadam tego malego plasticzku ktory jest na sciance po lewej stronie patrzac z pozycji pasazera. NIECHCE MOZE KTOS TEGO PLASTICZKU SPRZEDAC? MOGE ZAPLACIC ZA TO 10ZŁ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze czy nie mam takiego ale podaj nr na rys. to Ci mogę w poniedziałek odpowiedziec bo powinienem mieć na 90% pisz na PW nr pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też własnie jego nie mam i pokrywa popielniczki lata luzem. Ale może można to czymś zastąpić? Może ktoś wie jak to dokładnie wygląda, wymiary itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bojownik nie iwem jak jest w 3B ale u mnie nie ma tego pierdo***nika

79149158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podłokietnik w 3b jest inny i popielniczka inna z klapka podnoszoną do góry :) Ale dziękuję. Pozdrawiam.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem czemu nie działa mi blokada popielniczki. Nie posiadam tego malego plasticzku ktory jest na sciance po lewej stronie patrzac z pozycji pasazera. NIECHCE MOZE KTOS TEGO PLASTICZKU SPRZEDAC

 

na poniższym zdjęciu zamieszczam wygląd naszych popielniczek tylnych:] z tego co widzę to nie ma tu takiej części sprzedawanej oddzielnie, nie posiada nr, także albo na jakimś szrocie musisz szukać albo ktoś ma ten tunel i może ci odsprzedać te gówienko :]

 

popielniczkaty3bg.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem bo chyba niema kto tego sprzedać, No chyba, ze cudem sie ktos taki znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zasilana jest oryginalnie tylna zapalniczka? Jest osobny bezpiecznik, czy też przewód idzie bezpośrednio z tej przy lewarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w 3BG tylna popielniczka jest podświetlana ? Nic tam nie świeci a nie chcę rozbierać na darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, jakiego koloru macie z tyłu popielniczkę w passacie B5 FL  ? Czy odcień koloru jest trochę inny od całego tunelu ? Odebrałem auto od mechanika i zauważyłem wyrwaną popielniczkę z tyłu. Czy to możliwe żeby popielniczka sama odłączyła się z tunelu ? Mam podejrzenie podmienienia popielniczki 

Edytowane przez Markos87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności