-
Liczba zawartości
94 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O stanley
- Urodziny 04/09/1983
Informacje osobiste
-
Imię
Stanisław
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Pruszcz Gdański
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2001
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
stanley odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Kurde ****, dali elementy styki ale jak już się dołoży klawisz to nie można go uaktywnic:/ szkoda, a miało być tak pięknie. Ja miałem zaślepkę i dołożyłem ten klawisz, ale niestety bordnetz musi jakoś wiedzieć czy został wcisniety ten przycisk od grzania czy może webasto, bo są w tym samym miejscu montowane w panelu, czy też może nic tam nie ma, pewnie jakoś można uaktywnić ale to już pewnie zmiana oprogramowania panelu klimatronika:/ -
stanley obserwuje zawartość → Skarga na moderatora Majcina, [B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby, Poradnik: Jak zrobić bardzo dobre ambiente w Passacie i oraz 6 innych
-
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
stanley odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Ello. Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? Korzystając z opisu w tym temacie montażu podgrzewania przedniej szyby i przy pomocy kolegów z farum superb zamontowalem takową w mojej szkodzie superb ii. Instalacja zrobiona, w bordnetzie uaktywnione, żadnych błędów, mój bordnetz obsługuje grzanie, sprawdzone. Jedyne co poszedłem trochę na skruty i udało mi się zakupić przycisk grzania przedniej szyby do panelu który posiadam. Wyjąłem zaslepkę, wstawiłem klawisz, elementy od niego, styki itp były już w moim panelu. Problem jest taki że podświetlenie tego przycisku działa ale już jego wciśnięcie nic nie powoduje, zero reakcji. Domyślam się że trzeba pewnie uaktywnić jakoś w samym panelu funkcję tego że będzie wysyłał do bordnetza info o wciśnięciu przycisku. Jest to możliwe czy jednak i tak muszę szukać odpowiedniego panela bez żadnego rzeźbienia? Panel mam coś jak w b7, dwa pokrętła przyciski z grzanymi stołkami. -
Części do VW i Innych, Opony, Motul, Penrite, Duże rabaty
stanley odpowiedział Weso → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam, u mnie to samo. Jak bym mógł prosić o średnią półkę, jak i również o skv-y, jakie ceny? -
My się jeszcze zastanawiamy nad GP Belgi, fajny tor. W Niemczech byliśmy jak jeszcze było BMW. Tyle czekania:]
-
Jeeeeeee, chyba RMF nie kłamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w następnym roku jadę oglądać Kubice, kij z tym że pewnie będą okupować tyły ale zawsze to Kubica:] Tylko teraz wybrać które GP:]
-
Witajcie koledzy, jak miło odwiedzić to wspaniałe forum. Tak szukam i nie mogę poradzić sobie, mam skodę super baśke z takowym dachem, myślę że czy skoda czy passat to jeden pies:] Mam problem taki, że jak ustawiam po kolei pokrętło otwierania dachu, to on robi mi tak że jakby najpierw się uchyli, kolejna pozycja pokrętła, nie otwiera się, tylko domyka i otwiera, następna to samo, i następna to samo, później się otworzy na troszkę i na samym końcu ręcznie staram się otworzyć, to idzie tylko do pewnego momentu, nie otwiera się całkiem. Następnie chcę zamknąć to tez jest problem, bo zamyka i uchyla, i tak robi, po kilku kombinacjach uda mi się zamknąć ale nie wiem co z tym zrobić żeby działało jak trzeba i mieć pełne otwarcie. Czy miał ktoś z Was taki problem, ewentualnie gdzie mogę jeszcze napisać, bo może nie powinienem tutaj? Pozdrawiam Was serdecznie Ok poradziłem sobie z tematem, także nieaktualne Pozdro
-
Czy chodzi Ci o pozycję nr 2 w poniższym pdf-ie? Ty masz automat 5-cio biegowy tak? u gajosa kosztuje on 1500 złociszy, ale pisze że nie dostępny i nie wiem czy jest na zamówienie, by trzeba było zadzwonić i się zapytać. przegub wewn.pdf
-
O ten napinacz Ci chodzi co jest niżej w pdfie pozycja nr 4? jak tak to stosuje się razem z nr 3 i można by było też 7 Co do poduszek, były już nry wcześniej podawane, to nie będę jeszcze raz dawał, tylko zalukaj do TEGO postu. napinacz.pdf
-
A jeszcze jedno, sprawdzałem ten nr na stronce gajosa TU i wyskoczyło u nich, że faktycznie, to jest półoś, a etka wskazuje, że przegub, a u gajosa ten numer zaczynający się o 4d0 wskazuje jako przegub, także kij wie, co oni tam mają Co do nr zamiennika to ja dzwonie do NICH i podaje nr katalogowy a oni mi podadzą zamienników
-
Witam kolego. Tak jak ustaliła moja etka, owszem jest to nr przegubu zewnętrznego. Poniżej w załączniku masz to co mi etka pokazała do Twojego auta, są tam cztery pozycje pod nr 21, wygląda jakby dobre było to co Ci podali i ten nr zaczynający się od 4d0 przegub zewn?trzny do AWX.pdf
-
[*] Moje kondolencje i wyrazy współczucia [*]
-
hehe dobrą kasę się zarabia na wyścigach także daje jak da rade 24/h:] a jeszcze chwila i będę wolny strzelec:p
-
ja jarod sam niedługo odejdę na emeryturkę czas iść a jak chcesz podgonić to odezwij się i powiem Ci jak:P
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
stanley odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
koledzy Elemenateur lub Weso, a macie może wąż łączący turbo z IC o nr katalogowym: 3B0 145 828 G ? Jak tak to w jakiej cenie? Pozdrawiam -
Ah co to był za wyścig:] takiego jeszcze nie widziałem i bynajmniej nie była to procesja do mety ah się działo, brawo alonso, też pokazał klasę! brawoooooooooo!
