Skocz do zawartości
kac222

silnik 1.8 turbo po awarii(fotki)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko złom pozostał.

Nie wiem czy poksylina złapie,może kropelka,ona wszystko sklei.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta smoła to od jakiego producenta? Wygląda epicko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni producenci,trochę Mobila,Castrola i Shella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ten silnik jest przegrzany ,olej spalony. Nawet najgorszy olej tak nie wygląda w silniku który ma normalną temperaturę pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej Castrolla.

Kolego dzikson4 silnik mi się nie przegrzał,podczas powrotu z pracy olej mignął,silnik zgasł i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś wada tych silników , bo już nie pierwszy raz slysze o zapaleniu się kontrolki , moze przewody olejowe za cienkie w turbinie i temu zgrzewa olej?? A może ten silnik powinien ciagle chodzić na syntetyku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakaś wada tych silników , bo już nie pierwszy raz slysze o zapaleniu się kontrolki , moze przewody olejowe za cienkie w turbinie i temu zgrzewa olej?? A może ten silnik powinien ciagle chodzić na syntetyku??

tak, wada tego silnika nazywa się "zapomniałem wymienić", tudzież "longlife". Moje padło pierwsze 120kkm zrobiło na mobilu. Po zdjęciu pokrywy zaworów w ubiegłym miesiącu wygląda jak nowe... Ssak też czyściutki mimo 160kkm na blacie - jak to jest? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ssak też czyściutki mimo 160kkm na blacie - jak to jest?

 

Przy 300Km to się nie zdąży nagar odłożyć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na blacie 269tyś, ciśnienie trzyma 1-1.1 bara na 80 stopniach oleju, wymiany co 6-8tyś...więc jak widać jak się dba to się ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności