Skocz do zawartości
anprzybylo

Tłumik ze stali nierdzewnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam pytanie ponieważ moj tłumik jest mocno przegnity chciałem załozyć raz a porządnie tłumik ze stali nierdzewnej, nie zależy mi na efektach jakiegos tuningowego bassu, poprostu chce mieć spokój z wymianami tłumików spawaniem ich itd. Czy ktoś z was zna jakieś dobre firmy godne polecenia?

Chodzi mi o wymiane przedniego srodkowego i tylnego tłumika.

Na allegro znalazłem cos w przystepnej cenie z firmy wm sport http://www.allegro.pl/item798084080_tlumik_wm_sport_stal_nierdzewna_obejma_gratis.html

ale obawiam sie ze bedzie to strasznie buczeć a ja uwielbiam cisze w aucie.

 

Z gory dzieki za opdowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, raz że jest to przelotówka, dwa, i co z tego że powłoka jest zrobiona z kwasówki jeśli środek jest normalny, tłumik tobie nie przegnije od zewnątrz, ale od środka tak(środek się wypala) Przerobiłem tego sporo wiec mam pojęcie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś dobre firmy godne polecenia?

 

Witam.

 

Zapytaj o takie tłumiki z firm WALKER lub BOSAL (nie wiem czy mają w ofercie nierdzewne, ale tłumiki konkretne - cena zresztą też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ani walkera ani bosala. Mają ceny kosmiczne, a jakość wyrobu jest podobna do naszych polskich. Polecam

1-Płociennik-Polmostrów

2-Matrix

3-Ferroz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki

 

czyli nie ma sensu ładować sie w cos co jest pseudo ze stali nierdzewnej.

 

A czy znacie kogos kto robi tłumik ze blachy nierdzewnej na wymiar, widziałem na innych forach ze sa tacy magicy i robia to według starego tłumika wycinaja z blach z nierdzewki, mam jej sporo wiec dlatego pytam, materał bym miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki umowiłem sie z tym gosciem na poniedziałek ma zrobic wycene ok 50 -100 za metr

 

dzieki za pomoc pozdrawiam

Edytowane przez anprzybylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności