Jump to content

chris

 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About chris

 • Birthday 02/16/1974

Informacje osobiste

 • Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Samochód

 • Silnik
  B3 2.0 115KM (2E)
 • Rok produkcji
  1992

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. :brawo Świetnie napisane! Niech to pozostanie puentą (no dobra - to już mój ostatni wpis). Pozdrawiam gorąco forumowicza
 2. Dzięki za taki wpis ale jak ja coś kończę, to tak na całego; poza tym mnie tu najmniej potrzeba, a jeszcze poza tym, to już wysłałem wiadomośc do admina, więc to jest tylko kwestią czasu.
 3. Witam i jednocześnie żegnam wszystkich forumowiczów. To, że nie byłem aktywnym użytkownikiem forum to fakt, ale chce się z Wami pożegnać, ponieważ po wypadku samochodowym (właściwie to stronie przeciwnej się szkoda stała, a nie mnie) postanowiłem sprzedac Passata i nie kupować żadnego innego auta, czyli mówiąc inaczej, kończę jeżdżenie jakomkolwiek samochodem. Nie chcę już więcej kusić losu, bo dobrze że się skończyło jak się skończyło ale za dużo mnie to wszystko "kosztowało", więc postanowione. Trzymajcie się i cieszcie się dalej z Waszych autek (ja się z kolei cieszę, że się ta sprawa już poza mną). Pozdrowionka dla wszystkich kris
 4. A dlaczego ręczny "bębnowy" jest lepszy od "tarczowego"? Czekam na konstruktywne argumenty
 5. Heh - skąd ja to znam... Miałem dokładnie to samo. U mnie pomogła wymiana cewki zapłonowej - zacznij od tego. Miałem taką "pancerną" (jeśli chodzi o obudowę) z "Telefunkena" (chyba tak jak większość) i po zagrzaniu się, zaczynała "wariować" - nawet środkowy styk jak i obudowa nad nim, były lekko nadpalone. Obecnie produkowane cewki mają inna konstrukcję (nie ma tej przykrywającej całą cewkę obudowy i chłodzenie przez to lepsze). Mechanik, z którym "tropiliśmy" ten problem, wpadł na ciekawy pomysł i zamontował obok siebie dwie cewki - moją i jego nową, żeby podczas jazdy próbować obydwie (przepinając wtyczki) i sprawdzić, czy to rzeczywiście ona jest winna. Jak się szybko okazało - jak najbardziej tak, ponieważ moja zaczęła masakrycznie szarpać silnikiem, a po przepięciu na jego, jak ręką odjął. Pozdrowionka
 6. Heh - witam "swojskiego" użytkownika; może wreszcie zobaczę jakiegoś innego pasiorka z wlepką oprócz mojego (bo jak na razie, to nie spotkałem jeszcze nikogo).
 7. Heh - wszystko fajnie, tylko na ten spot to trzeba będzie poczekać tysiąc lat :hmm 3 kwietnia 3011 roku - no, no :kciuki
 8. Witam Popieram w 100% - rewelacyjnie sprawujące się oponki (wspaniale odprowadzają wodę i bardzo późno wpadają w poślizg przy ostrym hamowaniu - trzeba naprawdę przywalić w pedał hamulca, żeby pod koniec manewru coś lekko poślizgnęło).
 9. No ja niestety miałem kolizję z drzewkiem - zresztą z jednym jedynym, jakie w tym miejscu było (trzeba mieć "szczęście"). Na " ślimaku" wpadłem w poślizg i uderzyłem w to drzewko, stając w poprzek drogi - troszkę autko było skiereszowane, ale już jest wszystko w porządku i śmiga zdrowo, tak jak przed. Skontrowałem kierownicą, ale koła już chwyciły mokrego, śliskiego i ziemistego podłoża i nie pomogło to już (swoją drogą nie mogę sobie tego darować do dzisiaj, że takie coś zrobiłem). Na całe szczęście MIAŁEM polisę AC (choć niektórzy się z tego śmiali, że na takie stare auto) i naprawa była możliwa do zrobienia bez zbytniego uszczerbku finansowego dla mnie.
 10. Czyli mam rozumieć, że w nowych głośniczkach zawsze mocowanie jest takie samo i wystarczy te 2 kabelki wsunąć i wszystko będzie grało, bez niespodzianek? Ale powiem Ci szczerze, że po przemyśleniu tego co mi napisałeś, to finał będzie dość zaskakujący - pozostanę raczej przy moich "starych" głośniczkach i wystarczy mi to; nie oczekuję żadnych basów ani nie wiadomo jak głośnego dźwięku i muzyczka dochodząca z podszybia wystarczyłaby mi w zupełności przy ewentualnej wymianie w samym podszybiu.
 11. Maluf , czyli PF 126p, ale z oryginalnym włoskim silnikiem 594 cm - jeździł "jak burza".
 12. W moim spalanie do tej pory wahało się od 6,3 do 10,2 litra - te 6,3 to uzyskane w trasie w lecie, a 10,2 to jak na razie jedyny wynik powyżej 10 litrów, uzyskany w zimowej jeździe tylko po mieście. Średnie spalanie to 7,5 do 8 litrów, a generalnie - w lecie 7-8, a w zimie 8-9 litrów.
 13. Tak, tak - dokładnie. ---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ---------- Czyli - mam rozumieć - "iść" w to?
 14. Podpinam się w temacie licząc na Wasza pomoc, bo jestem w tym "zielony". Kupiłem radyjko "Pioneer DEH-2120 UB" i chcę wymienić głośniczki w przodzie w nadszybiu, bo oryginalne już jakość nie ta; w tej firmie, gdzie kupiłem radyjo, polecają mi głośniki też "Pioneera" 2- lub 3-drożne z wyborem jakiegoś systemu. Głośniczki po 150 zł sztuka za trójdrożne + do tego montaż od 60 do 150 zł (zależy od tego, co wybiorę) - i teraz nie wiem, czy się na to decydować, czy co właściwie zrobić? Czytałem różne posty na ten temat, ale mam jeszcze większy galimatias niż był przed - nie dlatego, że tak niezrozumiale piszecie, tylko że ja nie rozumiem tych haseł, które tam padają i obraz całości mam jeszcze zaciemniony. Dodam jeszcze, że do tyłu głośników nie wkładam - w grę wchodzi tylko przód (w 99% jeżdżę tym autkiem sam i komu by tam na tyle grały). Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
 15. Podpinam się w temacie licząc na Wasza pomoc, bo jestem w tym "zielony". Kupiłem radyjko "Pioneer DEH-2120 UB" i chcę wymienić głośniczki w przodzie w nadszybiu, bo oryginalne już jakość nie ta; w tej firmie, gdzie kupiłem radyjo, polecają mi głośniki też "Pioneera" 2- lub 3-drożne z wyborem jakiegoś systemu. Głośniczki po 150 zł sztuka za trójdrożne + do tego montaż od 60 do 150 zł (zależy od tego, co wybiorę) - i teraz nie wiem, czy się na to decydować, czy co właściwie zrobić? Czytałem różne posty na ten temat, ale mam jeszcze większy galimatias niż był przed - nie dlatego, że tak niezrozumiale piszecie, tylko że ja nie rozumiem tych haseł, które tam padają i obraz całości mam jeszcze zaciemniony. Dodam jeszcze, że do tyłu głośników nie wkładam - w grę wchodzi tylko przód (w 99% jeżdżę tym autkiem sam i komu by tam na tyle grały). Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy