Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos sie orientuje, co oznacza wartosc 0 po wejsciu w tryb serwisowy ? u mnie przy ej wartosci jest 5 oC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;) - niech mi ktos doradzi co mam zrobic, wszedłem na te kody w klimatroniku i niewiem co zle nacisłem ale od tamtej pory rano jak odpalam auto i jest przednia szyba zaparowana to nawet jak dam full obroty dmuchawy na przednia szybe to i tak mi ja jest ciezko wysuszyc ( zeby cos widziec to musze szmatka przetrzec ) a nadmuch niby działa ale jakos słabo , tak chodzby dmuchało ale nie na szybe tylko gdzie inndziej .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ;) - niech mi ktos doradzi co mam zrobic, wszedłem na te kody w klimatroniku i niewiem co zle nacisłem ale od tamtej pory rano jak odpalam auto i jest przednia szyba zaparowana to nawet jak dam full obroty dmuchawy na przednia szybe to i tak mi ja jest ciezko wysuszyc ( zeby cos widziec to musze szmatka przetrzec ) a nadmuch niby działa ale jakos słabo , tak chodzby dmuchało ale nie na szybe tylko gdzie inndziej .

pozdrawiam

 

Może masz włączony obieg wewnętrzny? To ta zaokrąglona strrzałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z rozszyfrowaniem kodu 25b oraz 4F7.

Ktoś może wie co to za błąd?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25b - siłownik klapy V85 w przestrzeni na nogi lub odmrażania

4F7 - siłownik klapy temperatury – V68

 

Słabo szukałeś albo wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo szukałeś albo wcale
Widze ze Kolega ma dobry humor, bo za powyzsze pytanie powinno juz byc ostrzezenie - za lenistwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy morz mi ktoś pomóc w zlokalizowani zawór rozprężny w passacie b5 !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AFN jest przy samej sprężarce, chyba, że chodzi Ci o ten przy zaworkach rewizyjnych, często mylnie tak nazywany, a jest to zwykły filtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy morz mi ktoś pomóc w zlokalizowani zawór rozprężny w passacie b5 !!!!!

waglada tak i jest chyba jak kolega mowi prz sprezarce

 

http://www.allegro.pl/item995312555_zawor_rozprezny_klimat_passat_b4_golf_3_4_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy morz mi ktoś pomóc w zlokalizowani zawór rozprężny w passacie b5 !!!!!
Podaj nr czesci to bedzie latwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum mam pytanie czy w klimatroniku mozna odczytac srednie spalanie auta. Czy wogóle mozna ????????.Może mnie ktos uswiadomic na ten temat. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez darko18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w klimatroniku mozna odczytac srednie spalanie auta. Czy wogóle mozna ????????

Nie - nie można.

Taką opcję posiada jedynie MFA/ A jak nawet tego nie masz, to pozostaje kalkulator. :fajny Wtedy wyjdzie ci rzeczywiste spalanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję pozostaje mi zalac do pełna i zmierzyc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowy na forum mam pytanie czy w klimatroniku mozna odczytac srednie spalanie auta. Czy wogóle mozna ????????.Może mnie ktos uswiadomic na ten temat. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
A instrukcje do auta czytales? Jesli nie masz to sciagnij z netu. Proponuje nauczyc korzystac sie z szukajki.

Moze ponizsze linki ulatwia ci przyszle bytowanie na forum. Pzdr!

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przyjaciele !

 

Bardzo prosze zerknijcie na ponizsze moje bledy i doradzcie cos jakie to moga byc przyczyny. szukalem na forum i nic w tym temacie nie znalazlem.

Najbardziej mnie interesuje ten czujnik temperatury srodek G-191 gdzie on sie znajduje?

 

Klima jest swiezo po nabiciu, wszystko hula jak nalezy chłodzi super, tylko klimatronic mruga przed kazdym uruchomieniem.

 

 

 

CLIMATRONIC:

1296 Czujnik temperatury środek-G191

przerwa lub zwarcie do plusa

1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71

uszkodzenie

1087 Nie przeprowadzone podstawowe nastawienie

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

________________________________________________

WSZYSTKIE TE BŁĘDY NIE DAJĄ SIĘ SKASOWAĆ! PO SKASOWANIU OD RAZU SIĘ

Z POWROTEM POJAWIAJĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek75 piekne dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko ostatnio wymieniłem filtr przeciwpylkowy oraz nabijałem klime i odgrzybiałem po tym wszystkim pare dni pozniej jechałem autem wylaczylem klime na off a podmuch z wentylatorow dalej wiało czy to jest normalne ? wczesniej niewiem czy tak było bo niewylanczalem nigdy wentylatorow na off , czy cos mi mechanicy namieszali ? robie test klimy i wyskakuje mi 444 02 czytam i jedni twierdza ze jest ok a inni ze sa dwa bledy wiec juz sam niewiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

444 02 - nie ma żadnych błędów. 02 to kod testu. A co do powietrza, to i tak będzie leciało, bo przeciez wpada do komory filtra. Po prostu tylko wolniej to się będzie odbywać, gdyż wentylatorek nie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności