Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z klimatronikiem od jakis 2 miesiecy jak przekrecam kluczyk miga wszystko później nawiew normalnie dzialal ale bez klimy. ale to nie jest problem dzisiaj jak przekrecilem kluczyk na klimatroniku totalnie nic nie swieciło ale po załączeniu włącznika ogrzewania tylnej szyby zaczyna działać jak ją wyłącze (szybe) to spowrotem wszystko gaśnie co może byc przyczyna pomóżcie
usterka tkwi w panelu sterowania ale podłącz VAG i zeskanuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłaczyłęm vag i błąd był tylko taki 792 skasowałem błąd nie pokazuje teraz wcale ale zamiast temperatury zewnętrznej pisze HE ale co ma włącznik ogrzewania szyby tylniej do klimy

Edytowane przez hazy100
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechałęm przed chwilą autem i już teraz wogule nie działa klimatronik nic sie nie wyświetla nawet podswietlenie nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź kostki z tyłu panelu klimy. Potem podmień na próbę panel - np. na szrocie. Sądzę, że panel zdechł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze i dam znac tylko co ma wspólnego włącznik ogrzewania tylnej szyby z klimatronikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko co ma wspólnego włącznik ogrzewania tylnej szyby z klimatronikiem

Raczej nic. Ale powiem ci inną zagadkę - co ma wspólnego niebieski kabel w wiązce kostki radia z podświetleniem tylnej tablicy? A podświetlenie świeciło tylko wtedy gdy było włączone radio. Na innym radiu działało normalnie a na nowym cyrk. I co ty na to? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mnie ten samochod zadziwia i to nie pierwsza moja usterka tego typu stalowe nerwy

Edytowane przez hazy100
blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj włożyłem panel z golfa IV i dalej nic panel troche sie róźnił ale mój u kumpla chodził najgorsze jest to że po włożeeniu mojego do kumpla golfa teraz chodzą mu cały czas wentylatory nawet jak nie ma kluczyka ma błędy 18080 i błąd nie pamiętam numeru ale czujnika V71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z klimą byłem w czoraj ja nabić ale nic z tego nie wyszło bo wyskakuje błąd 414 powie mi ktoś jak to naprawić co to może być i czy da się to naprawić VAGiem 4.9 proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z klimą byłem w czoraj ja nabić ale nic z tego nie wyszło bo wyskakuje błąd 414 powie mi ktoś jak to naprawić co to może być i czy da się to naprawić VAGiem 4.9 proszę o pomoc

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=31496&highlight=1044

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=25002&highlight=1044

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w tych linkach pisze o silniku a nie o climatronic
ale chodzi o to ze masz problem ze sterownikiem magistrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to ze masz problem ze sterownikiem magistrali
kurde nie znam się jeszcze a tym ale z tego co zrozumiałem to muszę zmienić kodowanie na 0006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hudek, zrób autoscan (vagiem) i wrzuć błędy < wszystkie.

Wtedy zobaczymy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hudek, zrób autoscan (vagiem) i wrzuć błędy < wszystkie.

Wtedy zobaczymy.

Pozdrawiam

Jeszce muszę sie dowiedzieć jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

koledzy pomóżcie, czy na kanale 40 temperatura -51'C to jest normalne, bo szukałem, czytałem, widziałem że niektórzy też o takie coś pytali, ale konkretnej odpowiedzi nie dostali. dodam że klima nie pokazuje żadnych błędów. silnik 1,8t benzyna i na kanale 40 właśnie jest temperatura, a nie klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na kanale 40 temperatura -51'C to jest normalne,

To znaczy, ze czujnik temperatury zewnętrznej zdechł bądź zdycha. Ewentualnie słaby styk w kostce czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź, a powiedz mi jeszcze jaki to czujnik i gdzie mniej więcej się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za szybką odpowiedź, a powiedz mi jeszcze jaki to czujnik i gdzie mniej więcej się znajduje.
za zderzakiem przednim może być do pasa przedniego belki przymocowany ale oryginalnie powinien być w zderzaku od środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki to czujnik i gdzie mniej więcej się znajduje.

To czujnik G-17. I żeby go namierzyc - szukaj po lewej stronie samochodu w okolicach dolnej części chłodnicy. Będzie wciśnięty w plastik i odchodzi od niego pojedynczy przewód. Koszt nowego to około 130 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności