Skocz do zawartości
-Kodar-

Pytanie o podświetlanie szyberdachu w B5.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.Powiedzcie mi,czy w Passacie B5 z 98 roku to sterowanie szyberdachem powinno się jakoś podświetlać?Jak tak to jakie tam są żarówki i jak je wymienić i czy to w ogóle wykonalne?W Audi A6 się to podświetla a w Passacie nie wiem bo nigdy nie miałem doczynienia z B5 przed liftem z szyberdachem bo nikt ze znajomych nie ma...U mnie sterowanie szyberdachem to pokrętło ani żaden klawisz się nie podświetla-po prostu na suficie ciemno.Druga sprawa-mam regulacje lusterek,ale tą starą gdzie był taki okrągły kursor lewo prawo góra dół i 2 guziki L i R do wyboru strony regulacji.Kursor się podświetla a literki L i R nie-powinny czy nie?Zasugerujcie coś bo lubię sobie podłubać czy aucie i lubię jak wszystko jest jak z fabryki i funkcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie szyberdachu nie występowało w passacie. Chyba jedynie w W8 były diody podświetlające środek auta na czerwono. Ja mam szyberdach i też się nie świeci, poszukuje takiej lampki tylko, że w wersji z szyberdachem, ale nie mogę znaleźć

http://www.allegro.pl/item796934883_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html

 

Co do regulacji lusterek, ja mam jojstick i nie pomoge

 

Od W8 jest takie sterowanie podđwietlane

http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=234444

 

Ale nie wiem czy wtyczki będą pasować

Edytowane przez wodzu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo-trochę to dziwne bo zrobili przyciski i sterowanie a nie zrobili podświetlania,a moim zdaniem ewidentnie powinno tak byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można łatwo samemu zrobić to podświetlenie.Mnie kiedyś też ciekawiło to,bo przełącznik wygląda na taki, który powinien mieć podświetlenie.Z ciekawosci rozebrałem cały wyłącznik i postanowiłem dodać podświetlenie.Mała dioda LED załatwiła całą sprawę ,i teraz wyłącznik ma podświetlenie.Zeszło mi się ze 2h z tym.Jak chcesz, to daj mi mail do siebie, to Ci podeślę fotki, jak jest to u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L i R nie jest podświetlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas ta lampka podswietlana + 2 diody doswietlajace wnetrze samochodu, tylko szkoda ze 200zl :( jakby tansza byla to bym juz ja bral ;] tomeko mozesz podeslac fotki na [email protected] ?? bylbym bardzo wdzieczny ;]

 

pozdrawiam

blejd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności