Skocz do zawartości
glombi

B3 1.9 td 92r dym z nawiewu na szybę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem dzisiaj coś dziwnego. Jak samochód był rozgrzany, a miałem włączony zimny nawiew, po czym przełączyłem na maxa ciepłe to poszedł mi spory dym z nawiewu na szybę, myślałem że samochód mi się jara :eek:. zatrzymałem się zajrzałem pod maskę a tu nic nie widać. Co to może być. Poza tym jak zalałem chłodnicę płynem to szyb nie mogę odparować, znaczy udaje mi się to ale cholernia ciężko, a dzisiaj wieczorem to w ogóle miałem masakrę jakbym szybę masłem wycierał. A chodzi o B3 1.9td 92r. Co mojemu paskowi dolega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dym a para.... nagrzewnica dziurawa .... jak wymienic znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są u was koszty takiej naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie koszt to kupno samej nagrzewnicy ale jak chcialem zeby mi to mechanik zrobil bo szczerze nie chcialo mi sie za to brac to powiedzial 400-500zł wiec musiałem sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie są u was koszty takiej naprawy?

Ostatnio wymieniałem u teścia w Vento. Koszt nagrzewnicy 37 zł, czas wymiany 5 godzin. Brat mówił, że u niego w warsztacie normalnie to kosztuje od 300 zł w górę w zależności ile jest przy tym pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pracy w b3 jest do ch... i troche. wszystko jest na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend porobie zdjecia co i jak bo tez bede to robil juz ktorys raz i nie radze kupowac najtanszej nagrzewnicy bo bedziesz to robil 2 razy jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności