Skocz do zawartości
wharton

Kierunkowskazy nie działają awaryjne tak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają. Świeci się tylko cały czas lekko dioda. Awaryjne działają normalnie. Pasek B3 88' 1.6 RF gaźnik. Kupiłem już nowy przerywacz - to samo. Jak dla mnie coś z manetką, ale rozbierałem i (chyba) nic z nią nie jest źle (?). Co myślicie?

 

pozdro dla wszystkich

Edytowane przez wharton
admin kazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli awaryjne działają to na bank włącznik gdzieś nie ma dobrego przejścia i na wyjściu z włącznika pojawia się za mało voltów na żarówkę w desce wystarczy ale na przerywacz i żarówki w kierunkach już za mało, przedmuchaj jeszcze włącznik sprężonym powietrzem i napsikaj WD lub coś podobnego, jak nie pomorze to rozglądaj się za nowym przełącznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem manetkę od kierunków i dioda nadal świeci mimo zdjęcia. Dioda gaśnie gdy odłaczam przerywacz. Możliwa zwara gdzieś w kablach z tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zachowują się żarówki w lampach gdy włączysz wszystkie światła,stop, postojowe awaryjne- nie ma czasem efektu choinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego efektu.
Ale drugi dobry działa mi tak samo źle (?) Masakra chyba to jest jakaś zwara w kablach, bo ogólnie to 2 lata temu Ojciec miał tam pożar a elektrykowi który to robił jakoś nie wierze, bo czasami światła stop przerywają, bo kabel się wytyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki sam problem w golfie awaryjne działały kierunki nie po wymianie przekaźnika wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam na 99,9% będzie to przekaźnik ostatnio miałem identyczny przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja też mam problem z kierunkami ..jak daje lewy to mryga kontrolka i jest dźwięk przez chwile i gaśnie na prawej stronie to samo co robić pomocy bo nie mogę normalnie jeździć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam ten sam problem... działają awaryjne a kierunki nie...nie mam już pomysłu jak to rozwiązać..POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mam za bardzo skąd...może jutro coś skombinuje .... jak rozpoznać ze manetka jest walnięta?

Edytowane przez kapralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności