Skocz do zawartości
robertgreenford

Wykonanie reklamy na samochód ???

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko jak w temacie. Mianowicie Chodzi mi o wykonanie reklamy na moje autko. Jest tylko jedem problem musi być na matach magnetycznych tak żeby w miare potrzeby tzn po cywilnemu jeździć normalnym autem a do klienta oklejonym. Czy ktoś z was wykonywał coś takiego albo ma namiar na kogoś kto może to wykonać, ile może to kosztować i czy zda to egzamin - nie będzie sie odklejać w czasie jazdy?

Napis musi być na całą stronę samochodu

 

Pojawił sie pomysł na rozpoczęcie działalności i teraz badam co gdzie kiedy i za ile

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mateo ma coś takiego na aucie

 

Taka magnesówka się mocno trzyma i nie ma bata żeby odpadła podczas jazdy

 

Mam gdzieś taką naklejkę PL-ke i trzyma się jak przyklejona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert daj na pw szczegóły [wymiary , kolorystykę itp.]

Podjadę do tej drukarni w Gliwicach i popytam

-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukisio ma coś takiego tylko w małej skali - możesz do niego napisać i wypytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie na busie, jeden minus to to że musisz je często zdejmować, bo może się "RUDA" pokazać. Za dwie sztuki o wym. 100x60 płaciłem 140pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeden minus to to że musisz je często zdejmować, bo może się "RUDA" pokazać
tak jak kolega pisze i jeszcze jedno jaki masz kolor samochodu bo na srebrnym po takiej naklejce zostaje ciemniejsza plama (sprawdzone na seacie toledo taxi - był nr boczny naklejony):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie że na czarnym metaliku od takich reklam też pozostają ślady

wygląda to tak; że w miejscu gdzie był naklejona taka reklama to robi się tak jak by narobił ci gołąb ,u kumpla po ok 2 miesiącach od zdjeci takiego cuda wszystko wróciło do normy.

A jeżdził z nia bez ściagania przez ok 1 rok.

Ja miałem reklame naklejaną na tylną szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert zobacz przedostatnią fotkę KLIK. Jeśli o takie coś ci chodzi (wlepa forumowa na magnesówce) zgłoś się do kolegi makspolczyn, zajmuje się takimi rzeczami zawodowo. Myślę że da radę coś takiego wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawę można załatwić na 2 sposoby: ekonomiczny i nieekonomiczny :)

 

ekonomiczny: kupujesz sam folie magnetyczną w sklepie który zajmuje się sprzedażą folii dla agencji reklamowych (np. Lambda).

W agencji reklamowej (taka która sama zajmuje się produkcją reklam i ma ploter tnący, albo drukujący - solvent) przygotowują ci grafikę, albo z folii wycinanej albo drukowaną na folii. Osobiście polecam wycinaną, bo ta drukowana po roku moze zacząć płowieć.

możesz sobie sam to nakleic albo oni mogą.

 

Druga opcja to zlecasz wszystko w takiej agencji, ktora zajmuje się produkcją reklam.

 

Jak chcesz więcej informacji to pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno będą ślady po takich naklejkach ale zdecydowanie to lepsza opcja niż oklejanie samochodu na stałe folia wylewaną (jak na autobusach i autach firmowych).

 

Polecam wydruk solwentowy zabezpieczony specjalnym lakierem napewno nie wypłowieje prędzej folia samoprzylepna może stracic blask i dodatkowo jeśli zostanie ponaciągana to popęka.

Wykonuje reklamy na wydruku solwentowym od 5 lat i jescze nie maiłem reklamacji aby cos wypłowiało albo żeby coś się wogóle stało z reklamą.

 

Jeśli potrzebujesz mogę coś takiego wykonać nie kosztuje to dużej kasy.

Nawet tydzień temu przygotowałem na 3 auta takie naklejki.

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy foliach magnetycznych trzeba pilnować żeby nie uszkodziły lakieru. Dobrze jest nawoskować auto, zawsze to tworzy się powłoka ochronna lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy foliach magnetycznych trzeba pilnować żeby nie uszkodziły lakieru. Dobrze jest nawoskować auto, zawsze to tworzy się powłoka ochronna lakieru.

 

Ale jest opcja mniejszej czepialności reklamy, akurat kiedyś przerabiałem ten temat, klient przyjechał zamontowałem reklamę na następny dzień przyjechał bez reklamy ale za to z reklamacją. Ale tam gdzie się zaopatruje powiedzieli żeby nie montować na auta woskowane albo zabezpieczone jakimiś preparatmi bo będą spadały. Reklamacji nie uznałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki w takim razie za poradę. Też pracuje w reklamie. Cały czas się człowiek uczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki w takim razie za poradę. Też pracuje w reklamie. Cały czas się człowiek uczy.

 

Tak pomyślałem, że ktoś z branży bo dużo wiesz w tek kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mnie chodzi o zakladanie reklamy okresowo tzn co jakiś czas. W tygodniu auto jeździ "cywilnie" a ja nie chce żeby u mnie w pracy wiedzieli co robie po godzinach bo będą to wykorzystywać. Więc autko będzie miało zakładane reklamy tylko w weekendy, albo po godzinach "pracy" w drodze do klienta.

 

makspolczyn a czy dasz rade wykonać takie coś z elementami odblaskowymi (folia odblaskowa) ?

Jaki koszt ewentualnie, chodzi o reklame na całą strone samochodu (przednie i tylnie drzwi)

Edytowane przez robertgreenford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makspolczyn a czy dasz rade wykonać takie coś z elementami odblaskowymi (folia odblaskowa) ?

Jaki koszt ewentualnie, chodzi o reklame na całą strone samochodu (przednie i tylnie drzwi)

 

Wiadomo ma być taje przez poufne;).

Nie ma problemu żeby zrobić to na odblasku a co do ceny to muszę znać mnie więcej wielkość to wtedy określę cenę.

Pisz na meila albo PW tam coś ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie reklamy samochodowe gdyby ktoś potrzebował jakiejś pomocy prosze na pw ... robimy nawet naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio doszły mnie słuchy, że można za reklamę na szybie tylnej na aucie zarobić i to nawet nieźle. Spotkał się ktoś z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu mieliśmy folie magnetyczne na aucie i raz uciekła przy dużej prędkości. A zrobienie reklamy to pryszcz. Samemu można pyknac w Corelu i zaniesc do jakiejś agencji reklamowej żeby wycieli ploterem. Potem można to samemu nakleic na magnetyczną i heja.

Co do reklam na aucie to w Polsce nie widziałem żeby ktoś oferował kasę ale u szwabow dają do 400 euro na miesiąc za reklamę na całym aucie (zależy jakie auto i jaki kolor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności