Skocz do zawartości
Matisim

(wspólny) projekt tuningu passata b3

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że troche pomocy uzyskam żebym to dobrze zrobił
Abyś to dobrze zrobił to będzie potrzebny zasobny portfel a tutaj to tak jak widzisz możesz się spodziewać uszczypliwych słów krytyki (choć nie tylko) które ,jeśli jesteś zawzięty jeszcze bardziej Cię zmobilizują aby pokazać wszystkim co potrafisz albo ostudzą Twoje słomiane zapały, dodam jeszcze że plan to nie wszystko , zdało by się zrobić kosztorys i przemyśleć wszystko 100 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób go ze smakiem

 

a co proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko myślałem że troche pomocy uzyskam żebym to dobrze zrobił.

Przecież wszyscy chcą pomóc, a ty nie słuchasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co chce zrobic nie kosztuje tyle hajsu co nowa zawiecha i fele

czyli i tak zaczynasz od d.... strony, gleba i koło to podstawa tuningu.

 

chyba sie nie doczekasz, po co pokazywać jak nic wam nie pasuje.

foch z przytupem poszedł :D

 

to nie bedzie rdzewniał

calibry też nie rdzewieją (w końcu laminat to nei blacha) :P

 

reasumując: zrobisz co uważasz, w końcu to Twoje auto i Tobie ma się podobać. niestety po tym co piszesz widze ze zalezy Ci tylko na tym, aby auto rzucało się w oczy. po planach i twoim beznadziejnym uparciu (pytasz o rady i naprowadzenie Cię, a jak je utrzymujesz strzelasz fochy) widzę, że cel osiągniesz, jednak na ulicy będą się oglądać ze śmiechem lub z politowaniem. no ale to Twoja sprawa, ja przyszłość Twojego auta widze w temacie który podał kluczaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób go ze smakiem , zaprezentuj i oby nie znalazł się >> http://forum.vw-passat.pl/showthread...468#post656468

I ja również tak uważam, ale gorzej jak zobaczymy na końcu programu w TVN Turbo - Auto tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mateuszu-''rób'' autko pod Siebie .

Pamiętaj tylko , że z chwilą wyjazdu z garażu , auto świadczy o Tobie-

powodzenia -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za poczatek Twoich prac szacun kupiłes rozbitka zrobiłes go tak jak nalezy brawo ale teraz powiem Ci szczerze idziesz troche w złą strone wiekszosc kolegów wyzej ma racje wiec nic nowego nie napisze ale tez nikt na tym forum nie chce dla Ciebie zle.Chcesz miec jak to napisałes Passat innego niz wszystkie zrób remont jak kolega JACU6x6 wszystko od nowa zeby to miało rece i nogi i było w stanie bdb przedewszytkim technicznym.Zrob silnuk na cycuś bo zeby zdjac znaczki z klapy zawsze znajdziesz czas.Ok zycze Ci powodzenia nie rezygnuj z planow ale przedewszyskim je przemyls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to co i czemu wam sie nie podoba?

Jestem w stanie zrezygnować z tych drzwi na pilota bo przy tym jest duzo zabawy...

zawiecha bedzie od mk2 fele widzicie w temecie.

Edytowane przez Matisim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego wrzuć ładna felgę dobry zawias odśwież lakierek, i oby passek znalazl sie tu :)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15188

 

a nie tu

Zrób go ze smakiem , zaprezentuj i oby nie znalazł się >> http://forum.vw-passat.pl/showthread...468#post656468

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malować i tak muszę całego więc wolalbym zrobić przed malowaniem te modyfikacje a za pół roku, nie mam stalej pracy żeby sobie na to pozwolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z motyką na księżyc nie ma się co wybierać...Ja na optykę składam już drugi rok i kupuję powoli to co chcę a pózniej garaż na ok 6 miesięcy i jazda z pracą.Żeby coś zrobić to trzeba mieć grosiwo a bez niego to wiesz sam jak jest.Życzę dalszego uporu dążenia do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie fele byście poradzili do mojego? tylko nie nowe co kosztuja tys zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanio, to ja bym polecił Fire & Ice i je wypolerować, myślę, że było by tanie i dobre jak w Biedronce :D ale to moje zdanie :D

om_big3676235.jpg

 

Pzdr!

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz tab bardzo projekt niskobudżetowy to zrób rosta/rata z niego i wsadź szeroką stal w 16"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadź szeroką stal w 16"

 

No popieram a na dodatek załóż ją odwrotnie i będzie w pytę "rant" za darmochę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rost mi sie nie zbyt podoba. dziś samochodzik został umyty bo to koniec jego pobytu na dworze. wędruje do skończonego garażu, gdzie bedzie rozbierany na części + konserwacja, wygłuszenie itp.

 

aparat mi sie popsuł i robi straszne zdęcia coś :/

na końcu moja kolekcja aut w domu :)

S7304633.jpg

S7304627.jpg

S7304617.jpg

S7304618.jpg

S7304631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach widać, że auto zmęczone życiem jest. Może zamiast tych wszystkich tuningów najpierw doprowadzić Passata do zdrowej serii ? Potem niska gleba i koło i już 80% sukcesu. Reszta to tylko dodatki. Mi Twoja wizja zupełnie nie odpowiada bo wyjdzie z tego choinka ale Tobie ma się to podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie skoro pasek ma zostać u mnie na dłużej to zawsze mozna coś zmienic.

 

jeśle chce go w srodku wygluszyć i maske tez to czym najlepiej??

 

http://allegro.pl/item786611559_mata_wygluszajaca_wygluszenie_maski_komory_silnika.html

 

http://allegro.pl/item788962692_mata_aluminium_wygluszenie_maski_silnika_z_klejem.html

 

podejdzie to do maski i srodka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności