Skocz do zawartości
andzia_02

poduszki boczne dla pasazerow z tylu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moj pierwszy post od zakupu i od razu mam kilka pytan.

 

1. Prosze powiedzcie jak sprawdzic czy mam poduszki boczne dla pasazerow z tylu - kod wyposazenia, jaki powinien byc, albo namacalnie jakas etykietka przyszyta, moze przykladowe zdjecie, ja za cholere nie potrafie znalezc, a mialy byc.

2. W jednej z tylnych lamp wypalone sa dwie diody, czy gwarancja to obejmuje, tak dla pewnosci bo w poniedzialek spytam w serwisie ale..

3. Parujace reflektory (bi) z tego co tu wyczytalem to nic nowego, ja niestety to mam

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam napisane airbag z boku tylnych foteli. A o diode zapytaj. Może się uda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na diody chyba dożywotnia gwarancja jest jak sie nie myle :)

Reflektory... z regóły parują jak ktoś "nieumiejętnie" się do nich dobierał i efektem są parujące reflektory w środku. Co do airbagu jak kolega wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,

mimo ze autko prosto z salonu wyglada na to że o poduszkach zapomnieli :mad:, reflektory, nie wiem moze cos kombinowali ale to pewnie poprawia, no i lampe z tylu wymienia - tak przynakmniej mysle. Teraz martwia mnie tylko poduchy, w specyfikacji sa, zaplacilem za nie wiec powinny byc a ich brak , chyba bedzie wojna bo wyglada to na duuuze niedociagniecie:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można wiedzieć to za ile poduszek zapłaciłeś-to może wspólnie postaramy się je zlokalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo ze autko prosto z salonu wyglada na to że o poduszkach zapomnieli

Jeżeli za nie dodatkowo nie dopłaciłeś, to niestety ich nie będzie, bo nie były w standardzie, ale jeżeli tak, to trochę dziwne. U mnie jest mała naszywka z napisem airbag, podobna do tej isofix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilem za nie ekstra (ok1580), jutro podjade do salonu o wyjasnienie spytac. Moze tylko naszywek brak :confused:. Taka mam nadzieje bo na klutnie w salonie od poczatku nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być auto z salonu i reflektory parują? W powypadkowych autach reflektory parują, lepiej sprawdz miernikiem lakieru czy auto nie było drugi raz lakierowane bo w czasie transportu często uszkadzają auta i sprzedają jako bezwypadkowe! Diody popalone w nowym aucie??

Wygląda na to że cię ożydzili..

Sprawdz dokładnie w umowie czy jeszcze czegoś innego nie zapomnieli w wyposażeniu, ale to tylko w POLSCE!

Edytowane przez vallentino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oznaczone są w następujący sposób( w kolejności zdjęć):

-tylny słupek

-kanapa tył

-słupek środkowy

-fotel przód

-słupek przód

+ oczywiście airbag pasażera i kierowcy

DSC00010.JPG

DSC00011.JPG

DSC00012.JPG

DSC00013.JPG

DSC00014.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze jesli nie masz tych wszywek jak na 2 zdjeciu to na bank nei masz poduszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W powypadkowych autach reflektory parują, lepiej sprawdz miernikiem lakieru czy auto nie było drugi raz lakierowane bo w czasie transportu często uszkadzają auta i sprzedają jako bezwypadkowe! Diody popalone w nowym aucie??

Wygląda na to że cię ożydzili..

Głupota!! Nie rozumiem co ma wspólnego wypadkowość z parującym reflektorem ?

Po drugie diody... niby nie może się przepalić ale zawsze jest jakieś ale... wada diody etc ? Nie pomyślałeś nad tym? Odrazu straszyć ,że wypadkowe itd? Eh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy te tylne poduszki można zamontować w boczku kanapy w której takowe nie były fabrycznie zamontowane. Mam okazje kupić skórę do kombi ale w opcji bez tylnych poduszek. Teraz mam materiał i mam tylne poduszki. Myślicie że idzie to zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zdjąć skórę z nowego boczka i założyć na stary u dobrego tapicera który wie jak się szyje jak są poduszki. Innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy te tylne poduszki można zamontować w boczku kanapy w której takowe nie były fabrycznie zamontowane. Mam okazje kupić skórę do kombi ale w opcji bez tylnych poduszek. Teraz mam materiał i mam tylne poduszki. Myślicie że idzie to zdziałać?

daj spokój z taką rzeźbą, to bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich, a po drugie tam te poduszki się nie zmieszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce rzeźbić pytam o możliwości techniczne

 

Druga opcja to zdjąć jedno i drugie poszycie i zamienić miejscami :) - to powinno się udać.

 

Ciężko znaleźć same te boczki w czarnej skórze z miejscem na podusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj boczków w czarnej skórze z poduszkami ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukaj boczków w czarnej skórze z poduszkami ....

 

To akurat graniczy z cudem. Chyba oddam do obszycia - będzie łatwiej i szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaj ze mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności