Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

tylko brać piwko i jechać do ciebie i próbować coś wygrzebać.

Hm... poprawienie CRC to diabeł nie taki straszny wystarczy kabel do gniazdka ODBII typu KKL i program stąd VAG+EEPROM+Programmer+1.18a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm... poprawienie CRC to diabeł nie taki straszny wystarczy kabel do gniazdka ODBII typu KKL i program stąd VAG+EEPROM+Programmer+1.18a

 

hello orginał3B0 919 880 P.rar nistety nie potrafię go poprawić dalej mam def po wgraniu do licznika 3b1 919 930 d wsadu z licznika 3B0 919 880 P

Edytowane przez grbrandys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu wsadu licznika 3B0 920 829A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo dziękuję. Jutro spróbuję ogarnąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję wsad 1J0920826CX lub 1J5920826CX lub 1J0920827 (lub ich angielskie odpowiedniki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wsad 1J0920826GX i 1J0920827C? Przepraszam że tak kręce ale próbuje dopasować licznik z passata do leona. Tutaj to opisałem http://forum.vw-passat.pl/threads/52106-Wymiana-licznika-bez-FIS-na-FIS-passat-3B-i-3BG?p=1971342&viewfull=1#post1971342

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zabrałem się za wymianę licznika pół fis na pełny fis. Udało mi się dostać licznik 3b0 920 849B po Vinie pochodzi od modelowego paska 2005. 2.5TDI

Udało mi się go podłączyć i przeprogramować. Wszystko działa tylko problem w tym że jak jadę 100 to pokazuje mi na VAGU 130 albo i więcej. I dodatkowo przestał funkcjonować tempomat. Tzn. po załączeniu tempomatu strasznie szarpie. Załącza i rozłącza. A na VCDSie prędkość skacze, np. jak jadę 70 to skacze 73,69.75. Im szybciej jadę tym większe rozbieżności. Za to licznik nie szaleje. Równo przyspiesza i zwalnia. Jedynie podczas ruszania szybko podchodzi do 10km/h.

Potrzebuję wsad do tego licznika. Ma ktoś taki może?

Mój stary licznik to 3B0 920 829A i na nim było ok. Prędkość oraz tempomat.

Pozdrawiam

Edytowane przez Jacusnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Ogarnąłem temat tempomatu. Najpierw upewniłem się ze wszystko jest sprawne więc podmieniłem licznik. Na starym liczniku tempomat chodził ok. Znów wymieniłem licznik na nowy z pełnym Fisem. Udało mi się znaleźć kilka wsadów 3B0 920 849 B ver 03, 04, 05. Niestety mój licznik miał ver 07. Po wymianie 6 wsadów. Dalej nic. W końcu dałem wsad od 3B0 920 849 A i poszło. Nawet zrobiłem próbe i wsad od starego pół fisa zadziałał. Tylko przy przekręceniu kluczyka na zapłon na chwilę zapalała się kontorlka od automatu taka zielona z butem.

Ale pojawiły się nowe pytania:

1) Gdzie zmienię język w liczniku na stałe. Tzn w VCDSie wiem jak zmienić w Instruments, ale po resecie licznika znów muszę kodować język.

2) Pojawia mi się błąd w CANie w VCDSie jak sprawdzam. Brak komunikacji tylnych drzwi i modułu multifunkcyjnej kierownicy. Zapewne we wsadzie w liczniku jest zakodowane że powinienem mieć te funkcje, a nie mam więc jak to zmienić w jakiej komórce we wsadzie tego szukać?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam zegary od cc kolorowy fis 3c8 920 880j jest to wersja polska, potrzebuje panowie angielski wsad do tego

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

posiadam zegary od cc kolorowy fis 3c8 920 880j jest to wersja polska, potrzebuje panowie angielski wsad do tego

z gory dzieki

 

Jaka wersja PL, język ustawia się w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam zle sie wyrazilem, mam licznik 3c8 920 880j od paska cc, to jest Europa, potrzebuje wsadu od anglika zeby go przerobic na taka wlasnie wersje

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja troche z innej beczki pilnie potrzebuje wsadu do audi a6 4B0 920 933 G D12 licznik VDO 110.080.128/001

2003r 1.9tdi skrzynia manual pełny fis

bardzo będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marko30

Hello.

I need EEPROM dump from cluster 3C0920872B. Has anyone got it please?

 

Thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję wsadu 1U0920921G KOMBI+WEGFAHRSP VDO V08 lub 1J0929821G

ogólnie pół fis diesel wyskalowany do 220km/h

lub odpowiednika eu w tym chyba ktoś namieszał gdyż wyciągam pin a potem jak chce dopasować kluczyki wyskakuje że zły pin

już nie ważne licznik się sprzedał .

Edytowane przez pablokinah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje wasdu 8d0919880e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poszukuje wsadu EU do licznika o nr. 3C0920960H - Numer Eu tego licznika to pewnie 3C0920860H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się. Szukam wsadu do licznika 3C8 920 870 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności