Skocz do zawartości
Pjotrm

Uwaga na stronę www.pobieraczek.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie uważajcie na tą stronę.:mad: Sporo spamu krąży właśnie z tą stroną i nie dajcie sie złapać. Problem polega na tym że po rejestracji masz 10 dni na złożenie rezygnacji z korzystania a po tym okresie dostaniesz maila o wpłacie 98.40zł. Nie ważne że nic nie pobierałeś, nie ma info że to jest płatne. Ja sie dałem nabrać i dlatego ostrzegam Was.

Oczywiście jeśli ktoś chce korzystać z tej stronki to wsio jasne płacisz pobierasz, ale jeśli tylko sie zarejestrujesz to już ich nie interesuje - dostajesz maile o niezapłaconej usłudze. Sprawe oczywiście zgłosiłem do UOKIK, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dałem nabrać i dlatego ostrzegam Was.

Kiedy się rejestrowałeś :?: Bo już chyba miesiąc temu, jak nie w wakacje było głośno o tej stronce...

 

http://polskalokalna.pl/news/pobierali-i-nabrali-sie,1351033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co w tym temacie? No cóż jeśli ktoś na wszelkich stronach podaje swoje dane osobowe...

Imię, nazwisko, adres, e-meil to można podać w banku lub innych SPRAWDZONYCH stronach na których nam mocno zależy, a nie na jakiejś stronie pobieraczek, którą sobie chcemy wypróbować.

Dla próby to ja mam jeden adres meilowy (niewiele mówiący) a dane osobowe?

Hmmmm...

Koziołek Matołek

Pacanowo 17/4

72-333 Bajkolandia

 

i co będą po IP ścigać ? za 97zł?

 

... prędzej zablokują to konto.

Edytowane przez kdjk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjotrm - olej temat. poruszane wielokrotnie. nikt Cię ścigał nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jesli mogę podnieść temat jeszcze raz ? Wysłać im jakies pisemko ze rezygnuje czy po prostu olac ten serwis sikiem prostym ?

 

Najgorsze jest to ze nie pamietam, ale dziewczyna chyba podała swoje dane do tego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna dostała to w tamtym roku. Było łącznie ok 2 lub 3 email z żądaniem zapłaty. Nie zapłaciła, nic nie wysyłała. Dali sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tv mówili że można to olać !!

Ścigać nie będą bo jest to w jakimś stopniu nielegalna strona.

Niezłożyli jeszcze ani jednego pozwu do sądu, wysyłają tylko maile i straszą.

A naiwni ludzie płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POBIERACZEK :haha po roku czasu bez wcześniejszych e-maili przysłali mi przed sądowe wezwanie do zapłaty :lol pomyślałem k... :cenzura chyba trzeba zapłacić... i miałem to zrobić ale tknęło mnie żeby iść do znajomego radcy prawnego obejrzał pisemko i powiedział "nie kwapili się nawet własnoręcznie podpisać" i powiedział szkoda czasu i nerwów jeśli za 90 zł chcą zakładać sprawę to nich zakładają... nie zapłaciłem i jakoś nic nie przysyłają :P Polityka tej złodziejskiej "firmy" polega na zastraszaniu ludzi i kto się da ten płaci... Tak więc olać to i :gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ch im w d :-) Dzięki koledzy za odpowiedzi. Gdyby ktoś miał jakieś szersze info to niech się dzieli. sporo osób się nacielo także może się przydać :-)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ponad 2lata temu założyłem konto na tym portalu i również dostałem rachuneczek na 98,70zł, w dopisku było że za podanie fałszywych danych jest 6miechów ciurmy. Olałem to i już od 1,5roku nie widzę wiadomości. I nie chcę :hyhy. Szczerze mówiac to dobry sobie pomysł na zarabianie znalazły złodziejaszki :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olałem to i już od 1,5roku nie widzę wiadomości.

Czekaj na odsetki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problemy z ta strona musiałem zapłacić wreszcie 100 zł i h... mam spokój ale to normalnie wyzysk jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś jedną z tych "setek tysięcy oszukanych osób" jak to napisali w cytowanym przez Michała artykule. Może jakieś pozwy odszkodowawcze za naciągnięcie? W końcu zapłaciłeś im nielegalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jesteśmy tysiącami, jak nie milionami nabranymi przez pobieraczek.pl. Cwansi olewają temat, inni mają za dużo kwitu i płacą za NIC ich wybór. Osobiście też miałem doczynienia z nimi i nie komentuję bo szkoda słów na tych &%$!#%. Coś czytałem ost że dostali kare chyba 240tys xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś im przekazać od was? Jestem u nich codziennie :-D

U nich?! Czy miałeś namyśli jestem adminem? pobieraczka :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałem problemy z ta strona musiałem zapłacić wreszcie 100 zł i h... mam spokój ale to normalnie wyzysk jak nic.

 

No i ja tez się na to nabrałam ze 2 lata temu... gałgany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nich?! Czy miałeś namyśli jestem adminem? pobieraczka :lol

 

Tego jeszcze brakowało, jestem u nich a nie pracuję u nich napisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności