Skocz do zawartości
Gość Łukaszek

Instalka fejsu na usb

Rekomendowane odpowiedzi

Opisz, jak ten fejs wyglada dokladnie. Taki, jak te najtansze Allegrowe za "czydzies****rezłoty" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel pozyczyl mi kabel jaki kupowal od Ciebie ale stery na plycie ma polamane (plyte dla czepialskich :P). Moglbys mi wyslac je? wersja na USB. Kolor zestawu niebieski jesli sa w ogole jakies inne i wyeliminuje to mozliwosc pomylki z innym fejsem.

 

PW nie daje rady Ci wyslac niestety. Albo wylaczyles albo sie cos skisilo na forum.

Wszystkie sterowniki dostepne sa na stronie producenta chipsetu czyli tu

http://ftdichip.com/FTDrivers.htm

rodzaj chipsetu znajdziesz jak otworzysz fejsa taka mała czarna kostka z napisem FTDI a pod nim FT .... prawdopodobnie FT232BL

do wyboru do koloru pod jaki tylko system będziesz chciał

to dla potomnych, a ty kolego sprawdź meila :)

rgds

Edytowane przez volciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty kolego sprawdź meila

Dzieki wielkie! Podeszly od reki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy któryś z kolegów ma może instalke polskiego vaga 2.5. bo podobno ona tylko podchodzi pod mój kabel i pod windowsa7.

Próbowałem już 409 i 311 i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy któryś z kolegów ma może instalke polskiego vaga 2.5. bo podobno ona tylko podchodzi pod mój kabel i pod windowsa7.

Próbowałem już 409 i 311 i nic.

ja mam VAG COM 208.1 PL i VAG COM 0.81a PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim potrzebuje programik wag-com mam sterowniki do kabelka do VAG USB KKL tylko nie mam programu czy moze mi ktos pomuz mam troszke błedów i inspekcje do wycofania a recznie nie daje rady dzieki za pomoc z góry.

[email protected]\

 

moze jakis po polsku dzieki raz jeszce

Edytowane przez niunio122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim potrzebuje programik wag-com mam sterowniki do kabelka do VAG USB KKL tylko nie mam programu czy moze mi ktos pomuz mam troszke błedów i inspekcje do wycofania a recznie nie daje rady dzieki za pomoc z góry.

[email protected]\

 

moze jakis po polsku dzieki raz jeszce

poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę również prosić o sterowniki do interfejsu KKL 409.1 ?? Byłbym bardzo wdzięczny bo sterki z vaga nie podchodzą a płytki nie mam :(

 

randall86(at)gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest mozliwośc zainstalowania VAG 311.2, albo 409.1 na kompie z Windows 7 64bity?

Pamiętam ze rok temu próbowałem i nie dało rady a moze teraz ma ktoś sposób na W7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności