Skocz do zawartości
dieter25

Air bag zbyt duza oporowość

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wiem ze duzo jest postów o poduchach,ale mój problem polega na tym że w vagu jest błąd taki:ZAPŁONNIK PODUSZKI KIEROWCY BŁĄD N95 ZBYT DUŻA OPOROWOŚĆ.zmierzyłem opór taśmy i wynosi ok.350 ohm.prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz do wymiany taśmę poduchy. Jak będziesz ją wymieniał to zdejmij klemę z akumulatora, dla bezpieczeństwa. Po wymianie będzie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K.A możesz mi jeszcze doradzic czy kupic taką tasme na allegro czy lepiej nową?.tak wiem że te poduchy mają swoje lata i nie wiem czy w razie czego zadziałają ,ale denerwuje mnie to świecenie airbagu.lubię jak w moim pasku jest wszystko o.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzegaj się kupowania "kota w worku", przrejrzałeś szroty w pobliżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w mojej okolicy na szrotach mozna kupic ino części do malucha.a nowa ile by kosztowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.poszukam lepiej z jakiegos anglika

dziekuje wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało taśmę używaną np. z allegro przedział cenowy od 70 do 130 zł. Sam też u siebie wymieniałem na używkę, kilku moich znajomych też kilka lat temu i do tej pory działają. Pamiętaj tylko o jej właściwym ustawieniu przed montażem. Kręcisz pierścieniem w lewą stronę do oporu i odkręcasz w prawo jednocześnie zliczając pełne obroty aż do oporu. To samo robisz od prawej do lewej i wiesz już ile obrotów robi, dzielisz to na dwa i masz właściwe ustawienie taśmy. Ustawienie jej w innej pozycji skutkuje szybkim jej zerwaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności