Skocz do zawartości
zyga4don

Zegary z B5 do B4

Rekomendowane odpowiedzi

próbował ktoś swapować zegary z b5ki do b4ki?

ja osobiscie wstawialem zegary od golfa 4 do cordoby z 95 roku czyli defakto do polo, po kilku przeróbkach i wymianie pływaka w zbiorniku paliwa wszystko działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jakiś czas temu była B4-ka TDI ze zmienionymi zegrarami i wyglądało to naprawdę ciekawie. Do tego miała swapa silnika na 1,9 TDI 115 z B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy ma ktos rozpiske pinow dla zegarow b4 i b5? jezeli bede wiedzial co i jak to sie podejme wymiany i zrobie porzadnego tutoriala tylko wlasnie potrzebny schemat pinow... no i jak tu to wszystko spasowac zeby tez wygladalo a nie tylko dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt tematu sie nie podjął zaczne więc dłubać sam, ma ktoś stare zegary od b4? chodzi mi tylko o kostke żeby zrobić przejściówke bez rozwalania moich tacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jakiś czas temu była B4-ka TDI ze zmienionymi zegrarami i wyglądało to naprawdę ciekawie. Do tego miała swapa silnika na 1,9 TDI 115 z B5
Po mojemu to tam były zegary z golfa tak jak i silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem od elektryka to nie da sie tego zrobic a jak da to napewno z duzym nakladem pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dostaniesz zegary z oznaczeniem 919 - czyli bez szyny CAN to kwestia zrobienia przejsciówki do wtyczek, pozatym spasowanie w deche, ew. problem z przeklamaniem wskaznika paliwa, ale podejzewam ze plywak od b5ki by sprawe zalatwil a przeklamanie predkosci i inne rzeczy da sie opanowac vag-com'em

dla mnie najwiekszy problem to upchanie tych zegarów w deske.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zrobiłeś kolego te zegary?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na ebay.de widziałem przejściówkę tzn wiązkę kabli żeby wsadzić zegary z b5 do b4 pamietam tylko że była bardzo droga.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najwiekszy problem to upchanie tych zegarów w deske.

Plexa i docinamy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i zrobiłeś kolego te zegary?????????

cały czas dłubie, narazie wersja eksperymentalna, tzn opanowanie elektryki, przejsciówki prawidłowe wskazania, zamiana linki na halotron, wszystko na zegarach od b5 wersja angol, jak zacznie to dzialac to prawdopodbnie przeskok na zegary od t4 po lifcie, lub golf 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj fotki jak to bedzie sie prezentowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie zegarów z B4 w b3, da rady tzw. plung&play? czy trzeba kminić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na linke to spokojnie

zegary od b5 wygladaja fatalnie tak samo jak od golf IV w golf III, tak jak ksenony w małym fiacie ;)

ale powstała nowa wizja, wyświetlacz lcd z asusa eee pc zamiast zegarów i wirtualne zegary... jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności