Skocz do zawartości
lukisio

Strefa wędkarska nie mylić z pijacką :p

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jaki termin wchodzi w grę bo ja nie mogę 22 i 29 paź 22 wesele 29 zawody wędkarskie w kikitach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no i co najgorsze jest tylko 10 łódek do wynajęcia.

 

Liczba łódek zwiększyła się do 13 i myślę, że można wcześniej rezerwować.

Edytowane przez shared

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha to spoko

a tu jest numer do gościa u którego można rezerwować łódeczki 500077669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziś na jeziorze luterskim odbyły się zawody o tzw drewnianego szczupaka ale połów był opłakany

10 dwu osobowych zespołów i cztery ryby

1. miejsce dwie ryby łącznie 3.5 kg kołowrotek i drobiazgi.

2. 1.9 kg jeden szczupaczek wędka spining i drobiazgi

3. 1.2 ledwo wymiar 46 cm plecionka i drobiazgi

niestety ja nic nie złapałem ( i nie piłem może dlatego) co mnie zdziwiło taka pora a szczupak grasuje w trzcinach czyli jeszcze nie zszedł na głębinę .... szkoda że już dużo czasu nie zostało do łowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2012-02-17_15-50-40_537[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden i jakiś taki mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012-02-18_11-48-14_843[1].jpg

2012-02-18_11-48-03_879[1].jpg

 

jeszcze kilka sztuk było.

Edytowane przez adiiee76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kiedy następna wyprawa na rybki chętnie się przyłącze.007.jpg jezioro Buczek w Sąpłatach polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norbi118

Czy to jezioro nalezy do pzw? :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
norbi118

Czy to jezioro nalezy do pzw? :marecek

 

Niestety jezioro jest dzierżawione przez psełdo rybaków z Pasymia Kampania Mazurska, Pozwolenie dzienne kosztuje około 15 zł ale jak się zanęci w sezonie to naprawdę warto.nocka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUU to trochę za daleko. Ale 15 zeta w sumie nie jest żle, przy takich połowach. U mnie na wodach pzw takie osiagi moze w 2 dni:wsciekly jak to w pzw bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam w sezonie jak już zaczną brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktos ochote wyskoczyc gdzies na szczupaka?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden i jakiś taki mały.
dobra Arek kiedy my z okręgu mazowieckiego mamy wam pokazać jak się ryby łowi :-) trzeba ustalić jakiś termin wpadamy ekipą i robimy zawody tak jak rozmawialiśmy w tamtym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra Arek kiedy my z okręgu mazowieckiego mamy wam pokazać jak się ryby łowi :-) trzeba ustalić jakiś termin wpadamy ekipą i robimy zawody tak jak rozmawialiśmy w tamtym roku.

 

jestem za, propozycje jakieś mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sierpień łapiemy jakiś weekend ja już mam na obecną chwilę 6 osób ale rzucę u nas na mazowieckim wątek to myślę że się jeszcze parę osób znajdzie, jak ustalimy termin trzeba tylko wymyśle gdzie robimy zawody.Dobrze by było jakieś miejsce gdzie można zostać na nockę. Miejsce hmmm wiadomo u nas trochę miej miejsc do łapania ryb ale u was łowisk jest pełno więc my do was przyjedziemy. Zakładam watek na mazowieckim i zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj odkryłem tą podkategorię forum:) Jestem początkującym, zapalonym wędkarzem - degustatorem:) Wędkuję na rejonie pzw częstochowa, od tego roku również PZW opole. Preferuję spinning, choć ostatnio więcej czasu poświęcam gruntowemu łowieniu, i zaczynam przygodę z karpiarstwem:D jakby był ktoś chętny na wypad na rybki to prosze o prywatną wiadomość. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj odkryłem tą podkategorię forum:) Jestem początkującym, zapalonym wędkarzem - degustatorem:) Wędkuję na rejonie pzw częstochowa, od tego roku również PZW opole. Preferuję spinning, choć ostatnio więcej czasu poświęcam gruntowemu łowieniu, i zaczynam przygodę z karpiarstwem:D jakby był ktoś chętny na wypad na rybki to prosze o prywatną wiadomość. Dzieki

 

Zapraszamy na mazury tu to dopiero sa ryby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w tamtym roku tydzien w piszu, naczytalem sie o krainie glodnego szczupaka - jeziorze ROŚ, 4 dni pływania i bez większego efektu, kilka pistoletów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro przybywam w okolice Olsztyna tj. Dobre Miasto - Świątki (korzenne strony).

Jeśli ktoś chętny jest na gruntówkę lub na spining to zapraszam :)

W sobotę wyruszam o 4 rano na moczenie kija :D na jeziorko w okolicach wsi Skolity gdzie efektem ostatniego czasu były dwa szczupaki 47 i 62cm, okonie około 15-20cm, płoć, leszcz, lin oraz drobnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności