Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam do wyboru xperie m4 i alcatel idol 3. Który polecacie alcatel ma wyświetlacza obracanie w 100% plus stereo głośniki słuchawki jbl i prawie czysty android nie jak sony ale za to sony to sprawdzona marka i wodoszczelny. Skłaniać się ku alkatelowi ale mam obawy przed nowością :P więc który wy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś fachura co pomoże mi zgrać smsa z telefonu na kompa ?

Telefon Xperia M2 :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jakiś fachura co pomoże mi zgrać smsa z telefonu na kompa ?

Telefon Xperia M2 :padam:

Piotrek a tym programem może da rade Sony PC Companion sprawdź można robić kopie zapasów zgrywać nr może i smsy też, chyba ze któraś z tych apek https://play.google.com/store/search?q=kopiowanie%20sms%20na%20komputer&hl=pl

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos miał może problemy z Xperia z3, wygięła sie jak banan i przestała działać. Tak poprostu z niczego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem że sie wygina, ale niestety nie mam żadnej koncepcji czemu nie działa. Reguje na ładowanie ale nic więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Mateusz wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś używa kitajca P8 Lite. Wiem że zdarzają się problemy z głośnikiem i z zasięgiem.

Chodzi mi głównie o szybkość działania, zawieszanie się, grzanie i ogólnie jak się to użytkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku wszystko co na andku, łapie lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pół roku wszystko co na andku, łapie lagi.

 

Mam służbową Lumię 830 i jestem bardzo zadowolony bo nigdy nie miałem z nią problemów czego nie mogę powiedzieć o Samsungu SIII

Dwie Lumie to już przesada. Nie do końca podobają mi się te kafelki i brak aplikacji np. i-przedszkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew obiegowej opinii win na tel nie jest zły. Ostatnio brałem telefon w play, gość zachęcał do wzięcia p8, ale jakoś mnie nie przekonał. Wziąłem sony Xperia m4 aqua, bardzo podobna z wyglądu do z3 która używam obecnie. W porównaniu do z3 dużo gorsze zdjęcia robi i telefon bardzo lekki co sprawia wrażenie dość tandetnego w porównaniu do z3. Telefon sprzedałem, teraz czekam na iPhone 6 plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dobrze zrobiłeś M4 Aqua to tragedia. Wszystkie się sypią. Klienci narzekają że im chłam sprzedajemy. Nawet dostaliśmy maila żeby sprzedawać inne modele.

ps. nie wiem czy ktoś widział tragicznego S7 który jest podobny do A5 2016. Piszę podobny bo A5 ma delikatnie większy wyświetlacz, ale jest zdecydowanie tańszy od S7.

Dla mnie S6 prezentuje się super.

iP 6- nie miałem za dużo do czynienia bo nie możemy go rozpakować dopóki klient nie podpisze umowy. W ręku miałem tylko oddawane do naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś iPhone 3GS jeżeli dobrze pamiętam, miło wspominam, samsunga miałem s3, dla mnie gówno, nigdy więcej samsungow. Potem była z1 byłem zadowolony tak samo jak jestem z3. Właśnie czytałem ostatnio ze te nowe Xperia są do dupy i Sony ma zrezygnować z produkcji smartphone. S6 miałem w ręce, ale nie poderwal mnie ten zaokrąglony ekran i wystający aparat. Co do iPhone to te plus ponoć łatwo się łamią/wyginaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Dzisiaj kupiłem ( w abonamencie mi dali ) nowy telefon Samsung galaxy grand prime Zainstalowałem chrome jako przeglądarke i po chwili zaczęło mi takie coś "wyskakiwać "

comment_hbW3Yzp9wMiPSpD5lbvAqQ7wYbnlB5FD,w400.jpg

Wiem że to jakiś niechciany wirus czy głupie reklamy Nazwa strony też ciekawa bo paly google a nie play Problem w tym że nie da się tego usunąć i pokazuje się bardzo często co zaczęło mnie delikatnie mówiąc wkur denerwować

 

Wiecie jak się tego pozbyć ?

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy Dzisiaj kupiłem ( w abonamencie mi dali ) nowy telefon Samsung galaxy grand prime Zainstalowałem chrome jako przeglądarke i po chwili zaczęło mi takie coś "wyskakiwać "

[ATTACH=CONFIG]142715[/ATTACH]

Wiem że to jakiś niechciany wirus czy głupie reklamy Nazwa strony też ciekawa bo paly google a nie play Problem w tym że nie da się tego usunąć i pokazuje się bardzo często co zaczęło mnie delikatnie mówiąc wkur denerwować

 

Wiecie jak się tego pozbyć ?

Z góry dziękuję

To po prostu wkurzająca reklama. Musisz ręcznie pozamykać wszystkie karty przeglądarki. Nie całą przeglądarkę , ale poszczególne karty. Później pozostaje usunięcie historii i powinno być git. Ewentualnie odinstaluj Chrome i zainstaluj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często mi się to zdarza zrób jak kolega wyżej poradził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy S6 model SM-G920F od ok 6 miesięcy. Na tą chwilę nie mam mu nic do zarzucenia :) No może poza tym, że faktycznie jest śliski i może wylecieć z ręki ;-) Dziala bez zarzutu, zdjęcia i filmiki robi rewelacyjne :) Co do baterii to trzyma tak jak każdy smartfon, ok jednej doby, ale ładuje naprawdę w 1,5h do 100% ;-) Cena oczywiście wysoka, ale jesli ktoś naprawdę sporo korzysta z takiego telefonu to polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenowo Vibe Shot? ktoś dotykał, używał? jak sie w ogóle sprawują chińskie telefony z dogranym polskim softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dot telefonu: mam telefon z abonamentem"nju" i w niedługim czasie wyjeżdżam za granicę na kilka miesięcy do państwa nie będącego w UE. Chcąc korzystać z telefonu na miejscu i kontaktować się z rodziną w Polsce myślę nad zakupem telefonu Dual Sim. I pytanie dla obeznanych w tym temacie czy da się na takim telefonie założyć moją "polska" kartę Sim i na miejscu kupić lokalną "ichnią", druga karte sim i móc odbierać połaczenia z Polski na polskiej karcie a na miejscu dzwonić z lokalnej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności