Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam taką akcje, mam dwa telefony które wpadły do wody i nie działają, jest jakaś opcja na ich reanimacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobić z dwóch jeden :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupiłem jeszcze tel bo nie moge znaleźć nic fajnego, zwiekszam cene do 600zł i chciałbym żeby chodził płynnie miał 2 rdzenie i fajnie gdyby było 1gb ramu, poleci ktoś coś? na allegro same z chin;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htc one s. Miałem i bylem zadowolony, sprzedałem tydzień temu za 620 w bardzo dobrym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja chce nowy nie używany, a one s jest drogi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mYfony były w promocji w biedronce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mówie poważnie za 600zł idzie kupić dobry telefon tylko chodzi mi o to żeby chodził płynnie... xperia J jest wmiare ok ale mam wrażenie że zamula lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poleci ktoś coś?

ZTE sobie kup z czterema rdzeniami nawet znajdziesz w tej cenie.. Wujek ma komis telefonów, ostatnio zamówił sobie na ebayu jakiegoś, przesyłka prosto z Chin szła 3 tygodnie. Kosztował go około 400 zł. Zna się na telefonach, bardzo chwalił ten telefon. Teraz zamówił następny, nowszy model z FullHD. Szkoda że nie pamiętam modelu. Mówisz że same chinczyki na allegro.. Xperia też made in China...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłem jeszcze tel bo nie moge znaleźć nic fajnego, zwiekszam cene do 600zł i chciałbym żeby chodził płynnie miał 2 rdzenie i fajnie gdyby było 1gb ramu, poleci ktoś coś? na allegro same z chin;/

 

A te z salonów komórkowych i ze sklepów to niby skąd są jam nie z Chin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na allegro same z chin;/

 

 

A te z salonów komórkowych i ze sklepów to niby skąd są jam nie z Chin?

 

iPhone też Chiny ;)

 

 

Zapewne koledze chodzi o podróby telefonów lub aparaty Chińskich producentów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzilo ze nie robione w chinach tylko przesyłka z chin a ja chce kupicccos od reki bo ma to byc prezent na swieta a z chin moze nie dojsc... Zapzno urodzil Sie taki pomysł żeby kupic tel;) tak to bym kupił wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mad może być już problem z dojściem na święta a z Chin to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja paczka szła 2-3 tyg. więc może być ciężko, pewnie transport świąteczny już do nas płynie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z Biedronki, a ja sobie kupiłem tydzień temu MyPhone'a DUOSmart za 469pln z dwuletnią gwarancją (gratis starter biedronki 5zł). Telefon jak dla mnie super, bateria trzyma 4 dni, aparat ok, na dwie karty sim, aero2 śmiga bez problemu więc mam darmowy internet. Wiadomo są lepsze telefony, ale myślę że w kwocie do 500zł ciężko o coś lepszego - mówię oczywiście tylko o nowych egzemplarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia lumia 625 w sklepie drogo a na allegro idzie kupić do 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te droższe smartofony to gdzie robione też w Chinach więc nikt z Myphona się nie śmieje. Osobiście szukam następcy Sony Xperi P tylko co kupić Z-tka odpada za duża... Co wykonanego z metalu podobnie jak xperia P tylko nowsza ... Macie jakieś typy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z was może korzysta z telefonu z opcją Duos, jakiś szajsung czy coś???

 

Jest to gra warta świeczki, czy w ogóle nie spełniają swoich wymagań te tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z nowymi dotykowymi ekranami ale kiedyś miałem okazję przetestować starszy klasyczny model szajsunga i wszystko dzialalo jak należy. Bylem zadowolony jednoczesnie czytal 2 karty informując jak ktoś do ciebie dzwonil na ktory konkretnie nr dzwoni.

 

W drugą stronę przed wykonaniem połączenia czy wyslania sms wyskakiwal komunikat z jakiego nr ma to zrobić ;) bateria też fajnie trzymała.

 

No a z tym może być gorzej przy nowym tek typu ditykowy ekran ;) ale takiego nie testowałem

 

http://www.dubai-mobiles.net/images/phone_pics/samsung/c5212_samsung.jpg

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi już po głowie duos dotykowy, fakt że widziałem takie tel tylko w wietnamie, ale po naszych polskich komisach się nie rozglądałem.

 

I teraz jeszcze jedno pytanko mam. Jakie są różnice i czy w ogóle na naszym rynku są dostępne telefony:

I9500 Galaxy S4 - na rynku od marzec 2013

I9505 Galaxy S4 - na rynku od marzec 2013

 

jeden ma

I9500 Galaxy S4

Octa-Core, Exynos 5 Octa 5410, 1.6 GHz, PowerVR SGX 544MP3

 

a drugi

I9505 Galaxy S4

quad-core, Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600, 1.9 GHz, Adreno 320

 

Pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności