hotair Zgłoś #1 Napisano 9 Września 2009 Może ktoś wie czy do bębnów w pasku B4 z Abs dokupuje się oddzielnie tą zębatkę do Abs czy musi być bęben z taka już odlaną? Wszędzie mają bębny bez tej zębatki i nie wiem czy ze starego to się ściąga czy jest zlane? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piter84 Zgłoś #2 Napisano 9 Września 2009 Można dokupić taki pierścień. Nr oryginału: 1J0 614 149. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
woys Zgłoś #3 Napisano 10 Września 2009 Kosztują ok dwie dychy za sztukę Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matrix_PL Zgłoś #4 Napisano 10 Września 2009 można bez problemu założyć stary WD-40 i dwa śrubokręty u mnie nawet mocno nie siedział Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piowyp Zgłoś #5 Napisano 13 Września 2009 Podgrzej i samo spadnie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vwiater Zgłoś #6 Napisano 13 Września 2009 zdejmujesz stare pierścienie od ABS-u i zakladasz na nowe bebny powinno pojsc bez problemu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach