Skocz do zawartości
Gość klasyk

Gniazda zapalniczek w Bagażniku kombi - brak zasilania

Rekomendowane odpowiedzi

ZNALAZŁEM!!!!!!! Dla wszystkich którzy chcą wiedzieć a mają samochody zbliżone do mojego.

Bezpieczniki od gniazdek w bagażniku są zamontowane na tej dolnej listwie przekaźnikowej ale na górze. Bezpieczniki te zasłania bardzo wielka wiązka przewodów. Najlepsze dojście do nich jest po odkręceniu tej górnej listwy z przewodami i przekaźnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalego są to 2 bezpieczniki każdy po 20A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast jest taka akcja ,ze są dwa ładne gniazda w kombi do zapalniczek ,ale nie ma do niech poprowadzonych kabli ... az dziwne... nie wiem czy ktos mzoe cos wczesniej kombinowal i jest inny boczek czy moze zapomnieli producenci podłączyc czy cos innego ... teraz tak dumam czy to podłączac czy nie pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów się czy będziesz ich używał ja swoich jeszcze nigdy nie używałem. A producent jak wyprowadza gniazda to chyba i kable tak na logike więc coś musiało być kombinowane (tak myślę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie natomiast jest taka akcja ,ze są dwa ładne gniazda w kombi do zapalniczek ,ale nie ma do niech poprowadzonych kabli ... az dziwne... nie wiem czy ktos mzoe cos wczesniej kombinowal i jest inny boczek czy moze zapomnieli producenci podłączyc czy cos innego ... teraz tak dumam czy to podłączac czy nie pzdr

A moze poprostu ktos odlaczyl i wtyczki leza gdzies na dole albo przed nadkolem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprostu ktos odlaczyl i wtyczki leza gdzies na dole albo przed nadkolem

 

 

No własnie tak tez dumałem , ale jak bede mial chwile to zobacze dokladniej czy moze wlasnie gdzies kable nie leza nigdzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam dodatkowego gniazdka zapalniczki w bagażniku,w Pasacie wariant b5 rocznik 2002 i nie mogę znależć.Jaki jest koszt zainstalowania gniazdka w bagażniku(orientacyjnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest koszt zainstalowania gniazdka w bagażniku(orientacyjnie)

Samo gniazdko to koszt powiedzmy 20-30 zł + musisz jakoś go zamontować i doprowadzić napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat, u mnie sprawa z gniazdami w bagażniku (kombi) była taka, że swojego czasu paliły mi sie bezpieczniki jak szalone, wiec założyłem większej mocy- jaki efekt?? nie poskutkowało, i w efekcie czego nie mam w obydwu prądu!! wkurza mnie jak mam CB podłączone w kabinie bo nie można komfortowo korzystać z uchwytów na kubki ;// pomóżcie mi w tej sprawie bo dość mam już tego niemieckiego ustrojstwa :D aaaa byłbym zapomniał, bezpieczniki zostały chyba z 20 razy dokładnie sprawdzone, oraz kable podłączeniowe przy owych gniazdach w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat mam B5 3BG 2004 kombi w bagażniku po lewej stronie dwa gniazda zapalniczki ale... nie ma do nich podpiętych żadnych kabli. Pytanie moje czy kable te są standardem i jest sens ich szukać czy ktoś może wymienił boczek i stąd gniazda a zasilania nie znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej ktos wymienił boczki i nie masz kabli ale napisz do mnie jeżeli chcesz je bardzo mieć podam ci kontakt do kogoś kto robi jak ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Poradzę sobie z instalacją pociągnę dwa kable to nie problem bezpiecznik i będzie grało - myślałem tylko że jets gdzieś schowana gotowa wiązka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności