Skocz do zawartości
Gość mj23

Navigacja passat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mj23

Witam !

 

Mam pytanko odnosnie nawigacji.Posiadam duza nawigacje , czy ktos moze wie czy istnieje mozliwosc kofiguracji w podlaczeniu aby na komputerze pokladowym byla rowniez wyswietlana mapa strzalkowa albo radio. Wczesniej posiadalem mala navi i to funkcjonowalo a teraz mam puste pole.

 

 

Passat 2002 1.9 tdi 130km

 

Dziekuje pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano istnieje. Są 2 możliwości.

1. nacisnąć przycisk zmieniania danych w komputerze (po lewej stronie dźwigienki kierunkowskazu) na ok 2 sek. wywołasz główne menu. Przechodzisz pomiędzy podpunktami menu i wybierasz Navigation. Przyciskiem RESET zatwierdzasz wybór. Powinno zadziałać, a jak jednak nie zadziała, to:

2. Pojechać do zakładu albo aso, by wgrali kod do deski, który obsługuje tą navi. Jest to fragment kodu komputerowego deski, który opiekuje się wskazaniami!. Jest to możliwe, wiem, bo na własne oczy widziałem, że takie rzeczy robią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mj23

Witam!

 

Wielkie dzieki. Pobawie sie o zobacze co uda mi sie zrobic.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to navi ? Mfd 2 wszedzie ma strzałke zamiast esc.

 

IMG_5655.jpg

kod z boku dvd 8-618-844-888

 

Zaktualizowałem soft do v30 2007r, spolszczyłem i odblokowałem:

 

niestety zadna mapa nagrana na dvd dl nie chodzi

 

np

 

dvd2-EUR_2011_VX v3lektorPL

dvd2-EUR_2009_VX

dvd2-EUR_2013_VX v1_PL

Edytowane przez borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest MFD2 tylko nie DVD, a DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem soft VWMFD2DVDEU0030 który się wgrał prawidłowo czyli teraz powinienem ją zaprogramować softem pod DX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrałem soft VWMFD2DVDEU0030 który się wgrał prawidłowo czyli teraz powinienem ją zaprogramować softem pod DX?

a soft na jakiej płycie był DVD czy CD? Ta navi obsługuje mapy na nośnikach CD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5652e.jpg

DX jest na CD na boku radia jest DVD nie wiem czy to ma coś wspólnego z napędem czy nie dla tego wstawiam fotke.

 

Wgrałem soft VWMFD2DVDEU0030 który się wgrał prawidłowo.

IMG_5646e.jpg

 

 

 

a soft na jakiej płycie był DVD czy CD? Ta navi obsługuje mapy na nośnikach CD...

 

 

Soft był pobrany z chomika dla mfd2 i do nagrania na płytę CD z tego co doczytałem softu nie wgrywa się na płytach DVD nawet jak jest taki napęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podłączę się do tematu. Mam nawigację MFD DX i mam mały problem a mianowicie po włożeniu płyty navi się uruchamia, wytycza cel ale nie wydaje komend glosowych i przy tym strasznie muli. Podpowiedzcie gdzie leży problem?

 

Pozdr

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakub87 miał bym prośbę sprawdził co wyświetla się po włożeniu płytki z softem VWMFD2DVDEU0030 i wstawił fotkę

u mnie wyświetliło się: IMG_5646e.jpg

 

 

To jest poprzednia fotka która pokazuje o braku płyty DVD a DX podobno ma czytać tylko CD

IMG_5347e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Poszukuję mapy nawigacji do RNS-300 może miałby ktos z forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod prośbę. Coś nie moge znaleźć nigdzie do pobrania, są same mapki z 2007r z pokryciem Polski 39%. A kupno w serwisie mapy za 800 odpada, bo wole trochę dołożyć i kupić mfd2, i mapy są ogólnodostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w swojej nawigacji MDF wyświetlacz do wymiany i do rozkodawania. Może wiecie gdzie i do kogo się udać. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kilka dni temu skradziono mi nawigacje z Passata B5 FL. Miałem nawigacje Radio Navigation System MFD. Poszukując nowej, kolega zaproponował mi z VW T4 nawigacje Radio Navigation System. Wizualnie wyglądają tak samo, ale ta z T4 nie ma MFD. Co to jest MFD i czy mogę założyć u siebie bez tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności