Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

zatankowany, odkurzony

 

naprawilem/zepsulem

 

wymieniony lewy kieruek w lusterku, straty: peknieta plastikowa ramka wewnetrzna i ukrecily sie 2 z 3 srubek trzymajacych mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony bez problemu przeglad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione opony na letnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione tylne amorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmienione opony na letnie

Czyli 4 osiemnastki na pokładzie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylo troche ladnej pogody , wiec zabralem sie za montaz TMPS.

Zestaw dorwalem na Ebay'u caly komplet z chin. Obeszlo sie bez lutowania , bo wszystko plug and play.

6a39f2e3b00ed51c64bfb6f1a58f7b97.jpg

Bardzo pomocny opis znalazlem tutaj:

http://modyfikacje-vw.blogspot.co.uk/2011/11/czujnik-kontroli-cisnienia-w-oponach.html?m=1

A ty juz gotowe c2788083b8acadf9b0680b8145d981fd.jpg

Przy okazji zrobilem mocowanie na mojego Iphona

292678dcfd786c3d5a609ddad92d45eb.jpg

Dziala super , laduje i ma Aux podlaczony do RCD 510. Fajne w tym,ze jesli nie uzywasz zasuwasz szufladke i nic nie widac.

W przyszlym tygodniu zabieram sie za czujniki parkowania ale takie uniwersalne.

Bede robil tylko tyl bo wkurza mnie wiazd tylem na podworko bo mam kombiaka i orginalnie ciemne szyby. Zestaw juz zakupiony,czeka tylko na wolne i ladna pogode.

Edytowane przez szugal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje wymiana koła dwumasowego ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

volkswagen passat b6 2007 r 1.9 tdi 105 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejne zaprawki na tej zaje..b..s...ej budzie. Rdza jest praktycznie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem kolejne zaprawki na tej zaje..b..s...ej budzie. Rdza jest praktycznie wszędzie.

 

A ja się zamartwiam, że mój 98 rok ma kwiatki i odpada płatkiem lakier przy listwie w prawych tylnych drzwiach :D

 

Założone letnie kapcie, naprawione mocowania deski za zaślepką po prawej stronie, wysprzątany i wymyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana opon na lato, nabita klima i odgrzybiona, wymieniony filtr kabinowy, doczyszczone felgi, porządnie umyty i odkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadziłem do mechanika na wymianę kompletu rozrządu, uszczelnienie silnika bo kapie mi na kostkę olej. Zamówiłem tarcze i klocki na przód ATE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paska od mechanika. Został wymieniony jeszcze przegub, alternator (szczotki), pasek od klimy. Został zawieziony na serwis klimy (sprawdzanie szczelności, dobicie czynnika). Kupiony został hammerite na zaciski i pachniuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam maly problem, gdyz wydaje mi sie ze bede musial wymiennic uszczelke bo przy znaczacej predkosci troche swiszczy tak wiec,

wymienial juz ktos moze uszczelke przy lewych drzwiach od strony kierowcy i czy problem zostal rozwiazany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wymieniłem tarcze i klocki na textary ,wymiana oringów w spryskiwaczach xenonów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem kolejne zaprawki na tej zaje..b..s...ej budzie. Rdza jest praktycznie wszędzie.

 

Fakt, będę musiał także zrobić jakieś niewielkie zaprawki. No ale auto ma w końcu 25 lat i przebieg zbliżony do miliona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, będę musiał także zrobić jakieś niewielkie zaprawki. No ale auto ma w końcu 25 lat i przebieg zbliżony do miliona

 

Przy tym wieku to już nie ma się czego wstydzić. Dobrze by było gdyby któreś B6 wytrzymało taki przebieg lub dożyło takiego wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony czujnik ciśnienia klimatyzacji i wentylator chłodnicy klimatyzacji. Zdemontowany egr, w poniedziałek czyszczenie kolektora i zaślepianie egr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony wklad lusterka pasażera i kierunek(oba uszkodzone) oraz wymieniona pompka spryskiwaczy reflektorow. Wreszcie wszystko dziala jak nalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności