Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnołem Aku do ładowania bo mi padł całkiem jak wracałem z Sylwesrta bez ładowania

Też mam w planach ładowanko, może jutro mi się będzie chciało :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz idę gada umyć i zastanowić się jaki kolor "leżał" by mi na letnich alu:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mateusz007: a gdzie takie nakladki r line mozna dostac?

 

 

widziałem na allegro, ponieważ jednak nie popieram handlu netowego to kupiłem w Auto Specjalu... taniej niż na allegro były:)

Edytowane przez Witold Rogowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-tarcze przód+tył TEXAR

-klocki tył TEXAR, przód BOSCH

-wymiana płynu hamulcowego

-czyszczenie prowadnic, robocizna...........

 

.............950 zł :smutek

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało nie rozbiłem passata... o_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś wczoraj tyłek w żuku uszkodził. Dziś zrobiłem zdjęcie i wywaliłem resztki z tylnego reflektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem żaróweczki pozycyjne na 4diodowe W5W, H4 na nowe philipsy BV, przeczytałem kilka interesujących postów na temat podłokietnika (chętnie kupię) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj również zakupiłem i zalałem biedronkowy płyn do spryskiwaczy

I jak ten płyn?

Ja zalałem ostatnio płyn z reala -tragedia- smród, jakby ktoś puścił pawia na tylnym siedzeniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronkowy jest ok, sam używam-do tej pory nie zamarzł a już temperatury były; zapach przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronkowy od realowego różnią się przede wszystkich zapachem. Ostatnio byłem w reajlu i wąchałem wszystkie i nie da się tego wąchać. ten z biedronki natomiast spoko pachnie i dobrze wyciera. chociaż sklepy zalecają koncentrat lać, bo wychodzi za 5l tyle co za biedronkowy (1l konc w sklepie około 12zł) a nie niszczy nam tak wycieraczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanowić się jaki kolor "leżał" by mi na letnich alu
zastanawiaj się bo coś trzeba robić na wiosenkę :kumple :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiozłem do doktora na regeneracje (uszczelnienie) pompy wspomagania bo leje jak pieron:P dodatkowo ma mi sprawdzić czy sprzęgło nie jest zapowietrzone, bo po ostatnich przygodach ciężej wchodzą biegi i po dłuższej jeździe czuj jakby się przypalało ;/

 

dodatkowo wsiadłem do auta i wk**** się bo szyba była od środka cała zamarznięta :(

 

ehhhh urzeknięte to auto mam jakieś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odwiozłem do doktora na regeneracje (uszczelnienie) pompy wspomagania bo leje jak pieron:P dodatkowo ma mi sprawdzić czy sprzęgło nie jest zapowietrzone, bo po ostatnich przygodach ciężej wchodzą biegi i po dłuższej jeździe czuj jakby się przypalało ;/

 

dodatkowo wsiadłem do auta i wk**** się bo szyba była od środka cała zamarznięta :(

 

ehhhh urzeknięte to auto mam jakieś :(

 

Rzeczywiście z tego co widzę to więcej u mechaniora niż jeździsz.Trzeba zmienić auto czy mechaniora?:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł do B3 "nowy" akumulator z B2 a do B2 "nowy" większy... Daje radę :D A i B3 odśnieżony i oskrobany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście z tego co widzę to więcej u mechaniora niż jeździsz.Trzeba zmienić auto czy mechaniora?

 

Mechanior dobry tylko się auto sra:P W sumie to nie tyle że się psuje, bo przez ponad pół roku, na naprawy wydałem może 300zł (świece żarowe, czujnik temp i tyle). Wiadomo nie licze eksploatacji filtry, oleje itd. Ale cały czas jeżdżę do doktorów bo mnie wkurza to że tak klepie i buczy mi w kabinie:P Teraz zostały tylko wtryski i dwumas :P Więc może już niedługo będę się cieszył jazdą paszczurasem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem i zamontowałem kołpaczki- teraz pasztet wygląda wieeeeeeeele lepiej. :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_chris_ proponuję Ci zakup benzyniaka, i klepanie zniknie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności