Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

urwalem czujnik abs przy probie wyciagniecia i wyczyszczenia wiec jazda bez abs i asr teraz do czasu odbioru nowego(i nawet mi sie to podoba), zamowilem 2 przeguby napedowe Glyco (240funciszy w sklepie ale dobra dusza zalatwila za 6pak)bo strzelaja juz przy jezdzie prosto.

Moze jeszcze zaraz umyje i posprzatam bo 2 mce nie bylo spotkania z odkurzaczem juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozbieralem lezace z przodu na podlodze smieci czyli np kubki po shaku, papierki po hamburgerach, slomki, papierki po cukierkach i reszte podobnych elementow, a nastepnie wrzucilem je do tylu na podloge. wreszcie nastal pozadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozbieralem lezace z przodu na podlodze smieci czyli np kubki po shaku, papierki po hamburgerach, slomki, papierki po cukierkach i reszte podobnych elementow, a nastepnie wrzucilem je do tylu na podloge. wreszcie nastal pozadek

hahahahah...widze ze technika jedzenia wlascicieli paskow jest podobna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co? lubie miec czysto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krokodylu podratowana lewa klamka (nadaje się do wymiany)oraz przesmarowany zamek

 

P.S. Ja zawsze rzucam za siebie na tylną kanapę:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Krokodylu podratowana lewa klamka (nadaje się do wymiany)oraz przesmarowany zamek

 

P.S. Ja zawsze rzucam za siebie na tylną kanapę:lol

ja na podloge pasarzera z przodu bo w trakcie lotu raz mialem nieoczekliwany wyciek pepsi na podsufitke i...sie ku...nauczylem

 

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

 

ale o planete dbam, za okno nie wale, do domu wioze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D

Ja też zawsze do kosza później wywalam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze do kosza później wywalam
jasne :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem nowe żarówki kierunkowskazów OSRAM DIADEM zakupione u Maciejka. Bardzo ładnie wyglądają. Wszystkim polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciężkim sercem i portfelem oddałem do mechanika. ma zobaczyć co z tym sprzęgłem po ostatnich przygodach i w końcu co się tak tłucze, burczy i przenosi rezonans do kabiny ! przed chwilą dzwonił że wszystkie 4 świece spalone... Skwitował że tam jest chyba nowy silnik że na -25 po staniu pod chmurką zapalił od strzała na wszystkich zdechniętych :P zobaczymy co wymyśli więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał PrZeMoL

pozbieralem lezace z przodu na podlodze smieci czyli np kubki po shaku, papierki po hamburgerach, slomki, papierki po cukierkach i reszte podobnych elementow, a nastepnie wrzucilem je do tylu na podloge. wreszcie nastal pozadek

 

hahahahah...widze ze technika jedzenia wlascicieli paskow jest podobna

 

no ja dziś właśnie chyba posprzątam te śmieci bo jak czysto w nowy rok to przez cały rok będzie czysto he he

 

i passkowi chciało się pić trochę więc mu podlałem trochę oleju i płyny chłodzącego a co niech ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odśnieżyłem skubańca i dolałem pod koreczek płynu do spryskiwaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek6784

turbina odkrecona.wydech rowniez wszystko po ciezkich mekach i tony wd40.sprzeglo pieknie sie spasowalo i dokrecilo na nowym silniku bez skrzywienia zaworu.poduchy pod silnik zamontowane.jak na 2 godziny pracy calkiem niezle.jutro juz od 6 do 13 wiec montaz turbo wydech i przeszczep do auta a w niedziele kolobrzeg czyli ok 1000 km tam i powrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szorowalem godzine(3 razy w kolo umylem) i odkuzylem, probowalem spras plamy koli na podsufitce vanishem ale sie rozmazaly.

Zmienilem filterki powietrza, oleju, paliwa z FIL FILTERS.

''naprawilem'' zamek-wtyczka sie rozlaczyla w slupku

i tyle na dzis bo ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasio dostał wczoraj komplecik hamulców (klocki i tarcze) z przodu i nowy termostat. Niestety dolny przewód od chłodnicy nadal mam zimny:(

A dziś zalałem mu świeżej ropki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem oświetlenie nóg na ledach od charakterka i ledy do jazdy dziennej - ale służą tylko do oświetlania drogi jak ide po ciemku do domu:) taki comming leaving home hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem oświetlenie LED w całej kabinie plus oświetlenie rejestracji oraz zamontowałem zestaw HID w przeciwmgielne. Niezła bajka. Juppiiiii !!! W fazie projektu jest ala comming-leaving home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umocowałem przetwornicę z 12 na 220-230V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem kilka minut temu Ledowe (SMD) oswietlenie schowka w czerwoniym kolorku i niebieskie podswetlenie na nogi z przodu (tyl to wiecej roboty, zrobie w weekend).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem od mechanika.

nowe świeczki, olej w skrzyni i czyszczenie dolotu szprajem :D

 

ale buczenie w kabinie zostało :( macher stwierdził że NIC nie widzi co może być nie tak ze to muszą się wtryski wieszać.

 

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

 

Zamontowalem kilka minut temu Ledowe (SMD) oswietlenie schowka w czerwoniym kolorku i niebieskie podswetlenie na nogi z przodu (tyl to wiecej roboty, zrobie w weekend).

 

skąd wziąłeś zasilanie pod przednie nogi? Bo myślę że Ci się świeci po otwarciu drzwi:) Na wiosnę też to będę modził na przód i tył a przez zimę bym se przygotówkę zrobił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności