Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zakryłem dyktą chłodnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakryłem dyktą chłodnicę

:wmorde

 

Ja wczoraj co prawda poprawiłem kabelki taśmą z materiału w komorze silnika, zakupiłem oleum i filtr oleju i zatankowany podtlenkiem do pełna dziś w trasę:) Akcja świeczka cmentarna będzie to nie będę szaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się trochę tego narobiło...

 

Wymiana skrzyni na manual, przyciemnienie wszystkich tylnych szyb folią 97%, montaż czasowego włącznika grzania tylnej szyby, ori xenon, codzienne tankowanie do pełna :) i zimówki na furze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

 

 

Czemu?? Zatkana jest do połowy, Silnik szybciej się grzeje, wolniej traci temperaturę. Termostat sprawny, czujnijk też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bede o tym pisać ile ludzi tyle metod to po co te termostaty są dla mnie to PACHA ale ty tak lubisz to tak rób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktywowałem domykanie szyb z pilota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem osłonę silnika i skrzyni biegów...a jutro mam nadzieję, że uda mi się koła zmienić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu - 4 lata się zabierałem za wymianę termostatu i wreszcie dziś mnie naszło - wymieniony ori! Wreszcie jest 90 st. (w logu 007) a nie 81 jak do tej pory. Hura!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demontaż wlotu powietrza IC z powodu pourywanych uchwytów. tak się "chrobotał" iż wydawało się że silnik się rozpada. Spadek mocy = żaden !

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucone zimówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty i założone zimówki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawione spryskiwacze - urwany/przetarty przewód silniczka poompki w okolicach wtyczki.

Przy okazji zrzucenia nadkola wyszyszczone z syfu i błota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rańca zmieniłem koła tylne na zimówki, następnie zmieniłem oleum wraz z filtrem olejowym, później przekręciłem kierownicę na wieloklinie bo było troszkę na skosia po ustawieniu geometrii, a i jeszcze wymieniłem świece zapłonowe NGK 3 elektrodowe no i odkurzyłem przetarłem kurze i umyłem niech stoi jutro ma do domu zawieźć mnie i zonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni walki z elektryką drzwi. A to tylne lewe i prawe nie domagały z centralnym zamkiem, a to przednie kierowcy standardowo przestały pokazywać otwarte drzwi... Ostatecznie sukces - przelutowanie płytki w jednym z zamków nic nie dało, po drodze kilka zimnych lutów pod podłogą i w kostkach na słupkach. Teraz wszystkie pracują jak powinny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyty wypastowany i nieudana próba z naprawa brzęczyka i podświetlenia progu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zregenerowałem parownik od instalacji gazowej. Stwierdziłem że nie warto kupować nowy. Tym sposobem zaoszczędziłem 130zł. Generalnie rzecz jest prosta, jeżeli nic nieoczekiwanego się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem światla dzienne ori Hella DRL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zdemontowałem światła do jazdy dziennej,po trzech dniach od założenia niestety.Jakoś mi to się nie podoba i tyle,wole jazde w standardzie.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności