Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana przedniej szyby na nową, bo stara pękła zimą :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówki H7 i pierwsze mycie w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakleiłem wreszcie brakującą wlepkę na lusterko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem , bo w firmie dostał tytuł ''flyja miesiąca''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem 2 żarówki i pokleiłem blendę ze zderzaka (i tak trzeba kupić halogeny :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem końcówkę drążka. 60zł a jaka błoga cisza :D teraz to tylko słychać jak ten motur klepie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem i sprawdziłem sprawnośc hamulców, bo jakiś idiota na łuku postanowił się po obracac :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! zapomnialem. ja też zatankowałem do pełna :D a najlepsze jest to że stanąłem na shellu a byłem święcie przekonany że to statoil.. i płacę i daję karte statoil a pani mowi ze to nie ta :D mam nadzieje że paliwko dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowany do pełna i umyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podkleiłem podsufitkę przy tylnej szybie taśmą dwustronną bo syn miał ją ciągle na oczach. Rano chciałem jechać do pracy i okazało się że wszystko znów wisi. Ręce mi opadły niżej od szmaty. Myślałem że chociaż przez weekend będzie się trzymać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podkleiłem podsufitkę przy tylnej szybie taśmą dwustronną bo syn miał ją ciągle na oczach. Rano chciałem jechać do pracy i okazało się że wszystko znów wisi. Ręce mi opadły niżej od szmaty. Myślałem że chociaż przez weekend będzie się trzymać :).

 

Klej kontaktowy o nazwie MOMENT z Pattexa;) http://cokupic.pl/produkt/Pattex-Klej-MOMENT-50ml

On chyba ostatnio zmienił nazwę, ale jest dobry;)Są też wersje w spary'u;)

Delikatnie przesmarować, odczekać aż podeschnie i docisnąć klejone powierzchnie.

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podkleiłem podsufitkę przy tylnej szybie taśmą dwustronną bo syn miał ją ciągle na oczach. Rano chciałem jechać do pracy i okazało się że wszystko znów wisi. Ręce mi opadły niżej od szmaty. Myślałem że chociaż przez weekend będzie się trzymać .

 

Jak ostatnio robiłem dla znajomych nową podsufitkę do auta to kleiłem ją klejem o nazwie TAPICER

http://szewski.pl/index.php?cPath=72_91

 

http://www.flek.pl/szczegoly/29/klej_tapicer_08l

 

http://www.anser.com.pl/Kmtidg.htm

 

Ja proponuję zmienić podsufitkę na nową wybierz materiał (kolor) i masz nówkę sztukę

http://www.hurtowniatapicerska.pl/category/tkaniny-samochodowe-podsufitki

 

Skoro odkleja się to znaczy ze utlenia się warstwa pianki (gąbki) co jest między zewnętrzną częścią (dekoracyjną) a skorupą (formą nadającą kształt). Demontaż sufitówki zerwać stary materiał nakleić nowy podocinać otwory tam gdzie trzeba i montaż do auta. Pozostaje cieszyć się nową sufitówką np w kolorze białym lub czarnym

Edytowane przez pawel1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona prawa końcówka kierownicza i łożysko mcpersona, od razu inaczej się prowadzi :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o klej do podsufitki - polecam klej na goraco. mozesz sobie roztopic go zapalniczka. wielki plus tego kleju to szybki montaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem radio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony stan oleju w silniku,dolany płyn do spryskiwaczy,sprawdzone ciśnienie w oponach,wytrzepane dywaniki,zatankowany za stówkę no i najważniejsze przegoniony na A2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podładowałem bydlakowi akumulator bo bezczelnie bez pytania o pozwolenie się rozładował!Już normalnie człowiek nie może sobie najnormalniej w świecie zapomnieć wzmacniacza wyłączyć :P

 

Olej mu dołałem jeszcze i płyn do spryskiwaczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj słupki w 32B poszły w czerń, zaaplikowałem alu na piasty,,borbet-y" A dzisiaj oglądając prognozę pogody załamałem się i z powrotem zawitał zimowy setup :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj słupki w 32B poszły w czerń, zaaplikowałem alu na piasty,,borbet-y" A dzisiaj oglądając prognozę pogody załamałem się i z powrotem zawitał zimowy setup :P

 

no nie dzisiaj ale w poniedziałek dałem paskowi zestaw alu 18" z nowymi oponkami,

passiorek.jpg

 

a dziś radyjko ORGINALNE RCD300 wymieniłem na RCD300 mp3 z przyciskami w kolorze chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mojego już dwa tygodnie nie widziałem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności