Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Przyciemniłem szybki w paszczaku.Kilka fot na szybko zrobionych zaraz zapodam u mnie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem całe zawieszenie przód +przeguby+tarcze i klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem całe zawieszenie przód

Ile cię to wyniosło??? :)

ja dziś wymieniłem tarcze przód i odgrzybiłem klime (ozonowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz z rana zamówiłem grill bez znaczka :telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione filtry gazu i wyregulowana instalacja "marzenie" czyli OMVL Dream ;) A przed wieczorem lecimy na przegląd techniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłej olej oraz filtr :) i sprzątałem i sprzątałem... 4 godziny mi to zajęło. lśni sie teraz jak psu jajca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ja, ale "ktoś" wczoraj próbował pożyczyć chrom z tylnej lewej listwy na drzwiach, a że przyklejona była konkretnie to tylko naderwał. Niestety listwa pogięta i nadaje się tylko do wymiany

w końcu przykleiłam nowy chrom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem zestrojenie anteny w paszczaku a w golfie zestroiłem,

dolałem oleju (wyszło około 200ml na niecałe 4000km)

zabrałem się za montaż gniazda zapalniczki w schowku na okulary. póki co to w schowku zamontowałem gniazdo a dzisiaj będę podpinał. mam nadzieje że skończą się zakłócenia CB od ładowania GPSa.

przetarłem silnik bo mi się biedak coś zakurzył przez trasę urlopową:)

sprawdzenie reszty płynów eksploatacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tankowanie na full :D i ruszam na Radom cu ;)

ps bym zapomniał jadę jeszcze na kasowanie błędów do kumpla :D

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłaczyłem zasilanie do gniazda zapalniczki w schowku na okulary jednak nie rozwiazalo to problemów w zakłóceniach od cb:P

 

założyłem w końcu bezpiecznik na kablu zasilającym do wzmaka:) schowałem go pod schowkiem (żeby mi go nie zalało pod maską:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem amorki z tyłu i idę rozkręcać lampki z przodu i z tyłu bo daję jutro do regeneracji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem pod korek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem autko na podnośnik bo coś mi stukało .. sprawdzam wahacze ... i .. 3 walnięte w jednym kole , 1 walnięty w drugim :( jutro wymiana.. i niestety znowu kasa pójdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na allegro i przykleiłem kartki na szyby z ogłoszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nabiłem, odgrzybiłem klimę ale wiatrak nie chciał się załączyć po uderzeniu młotkiem troszkę chodził ale za kilka sekund padł.

Dziś wymieniłem wiatrak samodzielnie na inny u kumpla na kanale i wszystko jest ok:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlałem 15l pb98 i pojechałem do roboty, gdzie zatrzasnąłem kluczyki:( po robocie pożyczyłem B5 kumpla (bądź co bądź był nim na zlocie w Rybniku w zeszłym roku z przejazdem za uazem po mieście;) ), ale nie jest forumowiczem, i pojechałem do domu po drugi komplet kluczy... zabrałem skubańca do domu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim passacie został dziś wymieniony wózek (inaczej sanki bądź kołyska) oraz kilka innych pomniejszych elementów zawieszenia typu simmerblocki tylnie przedniego wahacza oraz gumy stabilizatora. trochę mnie to kosztowało,a co najtrudniejsze to dostać dobry wózek, kupiłem dopiero na 5 szrocie z kolei i zanioslo mnie aż za Brzeszcze, czyli do Jawiszowic, koszt 100zł za wózek i reszta plus robota 550zł. Działo się, ale teraz smiga jak "nowy" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności