Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankowany do pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem roletę na tylną szybę, podłokietnik i dokręciłem śrubki z pokrywy zaworów :P

i na przejażdżce skrzywiłem felge (załamać się idzie) nic strasznego, ale mnie boli. zakrzywiony mam lekko rant, niewidoczne ale właściciela bije po oczach ;( jednak 40 profil opony to nie na polskie drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i założyłem lampę prawą tylną, bo jakiemuś pajacowi się nudziło i ********zielił mi pod TESCO jak byłem na zakupach... :wsciekly :wsciekly :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalany do pełna, umyty, i dodmuchane wiatru w butach - jutro czyli dziś ;) trasa i odbiór pasażerów z lotniska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem kapcie z 225 na 205, o wiele lepsza jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem stan oleju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem tempomat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem zawieszenie przednie z zamiarem wymiany amortyzatora. operacja zakończyła się porażką bo nie udało się wyciągnąć amora z piasty :( porażka skąd ja mam niby wymyślić rozwierak o 16 w sobotę :) klapa ale przynajmniej miło człowiek jest zmęczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegonilam swojego potwora na autostradzie A2.

Zalany srodek do czyszczenia wtryskiwaczy firmy STP oczywiscie do benzyny i zalany do pelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczony w środku sprawdzone oleje płyny i ogólny stan techniczny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzony w środku, umyty na zewnątrz + okolice wewnętrzne drzwi. Dodatkowo zdążyłem jeszcze woskiem potraktować maskę i wypolerować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypięlegnowany w środku - odkurzony, umyty Autoglymem. Rewelka. A - wypolerowałem także szyby autoglymem do szyb - jak nowe a na tle innych aut na parkingu po prostu świecą jak psu jaja a widoczność ze środka niewarygodna. Normalnie cudo - zostane fanem autoglyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypięlegnowany w środku - odkurzony, umyty Autoglymem. Rewelka. A - wypolerowałem także szyby autoglymem do szyb - jak nowe a na tle innych aut na parkingu po prostu świecą jak psu jaja a widoczność ze środka niewarygodna. Normalnie cudo - zostane fanem autoglyma.

 

Autoglym spox mam szampon jest naprawde dobre ale reszte kosmetyków to uzywam >>>>> http://www.meguiars.com <<<<< naprawde super produkty

 

Sorrka za OT a w passacie dziś nie zrobiłem nic :( a miałem go umyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu przygotowalem paska do podrozy. Sprawdzilem luzy na lozyskach kol, wymienilem hamulce, sprawdzilem poziom oleju w skrzyni biegow, wszelkie plyny w silniku, naprawilem radio i zalozylem antene. A wszystko po to zeby auto dalo rade na niemieckich autostradach. Łącznie paskiem zrobilem 1350 km co uwazam, ze dla tego auta nie jest wcale malo (chociaz dla silnika to tyle co dla nas przejechanie 1 kilometra na rowerze). Samochod byl obciazony 3 doroslymi osobami, a jesli liczac podwojnie tesciowa (bo swoje wazy) to i 4 + moj maly synek oraz pelny bagaznik przeroznego szmelcu. Auto jechalo bez zarzutu. W zasadzie na trasie jechalem 110, 120 z gorki 130 km/h. Ogolnie mailem nim przejechac z jednego punktu do drugiego bez zbednych szalenstw. W polowie drogi zaczelo odzywac sie chyba lozysko w tylnim prawym kole (musze to jeszcze sprawdzic). Ogolnie jestem zadowolony z auta. Nie mozna sie do niczego w nim przyczepic. Choc silnik moglby byc wiekszy (1.9) - przy wiekszych gorkach brakowalo mu mocy, a i predkosc moglaby byc wieksza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid5100

siema. wymieniłem właśnie przegub prawy i aż milo ,cicho przy skrętach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wymieniłem rolkę z napinaczem i pasek klinowy osprzętu. Pierwsza poważna i tak kosztowna naprawa od czasu jak go mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem separator na odmie :) Zobaczymy po ilu będę opróżniał zbiorniczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczony intercooler i wężyki razem z łączkami podciśnienia. Samochód nabrał werwy do jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności