Skocz do zawartości
kamol

Tracking device

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy wczoraj kupiłem swojego paska 2002 2.0 20V 130km na szybach od kierowcy i pasarzera jest nalepa że jest tracking device zamontowany i moje pytanie czy w tych modelach tracking device był montowany w standardzie jak sprawdzić czy on faktycznie jest bo dzięki temu miałbym mega zniżke na ubezpieczeniu:):635:

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tracking device to jakiegos rodzaju "dzi pi es" to na pewno standartowo nie był montowany w passacie. W passacie nawet głupiego alarmu nie ma w standarcie a co dopiero tracking device.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się przyjżałem na nalepkach pisze że imobilaiser i urządzenie wyszukujące satelitarne zamontowane przez firme matrix alarm tylko jak to sprawdzic czy to faktycznie jest ??????????????????????????????????

Edytowane przez kamol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jak to sprawdzic czy to faktycznie jest ??????????????????????????????????

 

Odszukać :) Oczywiście wiesz dobrze że nikt Ci nie napisze gdzie to jest schowane bo to mija sie z celem.... a co do nadzoru nad autem to zapewne nie działa no chyba że wykupiłeś abonament...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha spoko to już wiem że tego nie mam a nawet jeśli mam to jest nie aktywne :P a ten imobilaiser jak to działa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cool: lol ^^^^

gogle twoim przyjacielem jest !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMOKE ALARM, TRACKING DEVICE, TESCIOWA W BAGAZNIKU, LO-JACK to ma tylko odstraszac złodzieja. Jednym słowem ENJOY w poszukiwaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to ktoś inteligętny zakładał to zabezpieczenie, po co dawać naklejkę, że coś takiego jest, wtedy złodziej wie że ma czegoś szukać, a tak to kradnie odjeżdża, a potem puk puk, dzień dobry policja, to tak jakby napisać na szybie gdzie jest guzik od dodatkowego zabezpieczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to ktoś inteligętny zakładał to zabezpieczenie, po co dawać naklejkę, że coś takiego jest, wtedy złodziej wie że ma czegoś szukać, a tak to kradnie odjeżdża, a potem puk puk, dzień dobry policja, to tak jakby napisać na szybie gdzie jest guzik od dodatkowego zabezpieczenia

 

No tak ale jak się ma takie urządzenie to jest to schowane tak że ciężko było by to znaleść i była by to informacja dla złodzieja że te auto nie powinno go interesować pomyśl że te urządzenie jest schowane gdzieś głęboko w komorze silnika wielkości pudełka z zapałkami

 

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

 

TESCIOWA W BAGAZNIKU
ten text mnie rozbawił :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności