Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Do @Macek, nie zachwalaj Unidena ,bo jest przereklamowany tak jak President , a do tego jest dodatkowo nie legalny i jest coraz wiecej zamieszania co do tego modelu , jest wiele innych Cb na obecnym rynku ktore maja wiecej zalet od Uniden np520 ,i do tego sa legalne ....!!

 

 

PS : Inteki sa bardzo awaryjne..

Edytowane przez piotr555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwóch, nazwijmy ich Ultra i Cobra. Ultra
- spoko tylko pozostaje pogratulować
Cobrę zapytałem kto mu stroił bata. Odpowiedział mi że radyjko i bacik tej samej marki, to stroić nie trzeba.
- wymiękłem normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szajsu nie chcę bo nie lubię dwa razy kupować...

jak już pisałem wcześnie Antena S. ML 145 mag - ok 130zł + Radyjko np: TTi 880 (biedniejsza wersja Alana 48 - wnętrzności) Laffayetka Zeus no ewentualnie coś ze starszych konstrukcji z II ręki Stary P. Herbatnik I made by Fillipines a nie jak te nowe PRC od ludka którego znasz albo ktoś go może polecić i słyszał te radyjko ;)

Edytowane przez winiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ultre III i szczerze jak ktoś chce mieć zaproszeniem wielkie gów.... to polecam a takto to sie do niczego nie nadaje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i panowie zakupilem unidena xl 510 nowego w cenie inteka m150 i teraz czekam na przesyłke bo w poniedziałek już jade kupić antene!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czym więcej czytam o CB tym mniej wiem... każdy poleca coś innego... informacji jest mnóstwo. chyba wybiorę President Harry II ASC i antenę SIRIO ML 145 choć koszt całkowity troszkę przewyższa pierwotne założenia. Kolega Dare2 ma je w dosyc dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do presienta to mój ojciec ma johnnego II asc + presient ml 145 i bardzo ładnie to chodzi ale mam do niej jeden - zbyt dużo sciąga na antenie syfu i ten asc to jedna wielka lipa chodzi ale jak ktoś jest w promieniu 1km wiecej to nic nie słychać tak blokuje!!! więc zazwyczaj wszystko jest ustawione na rf-gainie po swojemu tak aby ładnie cicho było!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS : Inteki sa bardzo awaryjne..
- używam codziennie (około 1,5 roku) i jeszcze serwisu nie widział tak więc jako użytkownik tego radia (intek 150plus) muszę podważyć twoje słowa kolego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę podważyć twoje słowa kolego.

a sprawdzałeś czy Stoi w częstotliwościach ? to w Intekach i Alanach 100 plusiakach i ect. to dość częste zjawisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja od pół roku mam radyjko Omega.

Jestem bardzo zadowolony, ma b.dobre filterki, nie szumi.

Miał ktoś z was stycznośc z tym radyjkiem, bo chyba nie jest zbyt popularne.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się... Harry II ASC + SIRIO ML 145 za wszystko 600PLN do tego strojenie. Jedno mine tylko zastanawia, jak to jest z homologacją bo na moim radyjku ani w instrukcji nie ma o niej ani słowa - w paczce miałem dwie instrukcje - PL - z przekreśloną gwarancją w niej zawartą i nową gwarancją drukowaną przez sprzedawcę + instrukcja w innych językach - Polska instrukcja to kserówka, ta druga to oryginał. czy ktoś może podesłać fotę jak powinna wyglądać informacja o homologacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może podesłać fotę jak powinna wyglądać informacja o homologacji?

 

W google jest, wpisz tylko frazę co Cie interesuje i wydrukuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kupiłem tu

http://www.allegro.pl/item560895897_cb_radio_president_harry_ii_asc_warszawa_3_gratisy.html

 

koleś niby pisze, że wszystko jest ale jednak nie moge tego znaleźć, jak np chce sprawdzić homologacje komórki to zdejmuje baterie i jest wlepka, a na CB brak, jaką fraże wpisać bo od 10 minut próbuję i nic nie mogę znaleźć ani w google grafika ani w zwykłym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, poczytałem sobie i wychodzi na to że, nikt nigdy nie sprawdza homologacji więc sobie już nią głowy nie zawracam... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio zakupilem zestawik do passata b5 kombi i jest to alan 78+ oraz antena president ml145, radio mam wcisniete miedzy tunek a fotel pasazera, antena przez bagaznik wyciagana na dach, kabel wystarczyl bez przedluzenia ale trzeba przyznac ze jest na styk, idzie progiem a pozniej pod fotelem pasazera, zestawik fajnie dziala choc bat do bagaznika sie nie bardzo miesci zeby byl prosty :), poki co jestem zadowolony, chcialem kupic radio presidenta johnny2 ale po poczytaniu forum cb-radio.pl stwierdzilem ze nie warto

w bmw mialem tti880 z mississipi antena godna polecenia bo krotki bat a zbiera dobrze, radio dzialalo tak sobie, straszne to niebeiskie podswietlenie :),

 

aha w alanie 78+ minus dla gruchy ktorej knefle wpadaja w dziwne rezonanse przez co jest nie fajnie w aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja polecam taki zestaw_ik "President Walker ASC + mik: KPO NM-452 czarny + Sirio ML 145 mag".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

presient johnny II asc w tesco kosztuje 377zł ostatnio wydziałem na półce w czewie za taką kasę 3 sztuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alan 78+

 

jak dla mnie beznadziejne radio, miałem i sprzedałem ,szumofon , czułość squelcza regulowali mi 3 razy w seriwisie i zawsze to samo.albo szumy albo wycina 99%, na początku też myślałem że to fajne radio , mimo że wcześniej już na herbercie pracowałem, ale po 2 m-ach ...zawitał na alledrogo , teraz mam Uniden'a PC 78Elite...dla mnie rewela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności