Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz bankowo oryginaly w przystepnych cenach http://www.cb-forum.pl/topics166/oferta-promocyjna-na-listopad-2012-cb-radia-anteny-akces-vt12766.htm najlepsza opcja to yosan 120, najlepiej po tuningu z ml 145 lub as 100 (sprawdzony i polecany komplet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim zestawie?

 

M Tech Legend II (= President Harry II Classic) 225zł (wpłata na konto: 15zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

 

Sirio ML-145 105zł FOLIA GRATIS (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

albo

Sirio AS-100 105zł (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) FOLIA GRATIS (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

 

Jak sądzicie do passata b5 kombi która lepsza antena by była? bo cenowo to samo. Chodzi też o to, że była by antenka chowana na czas nieużywania bo samochód stoi wtedy pod akademikiem.

Którą antenkę do tego radia?

 

A coś takiego?

http://konektor5000.pl/index.php?p252,alan-109-sirio-ml-145-ml145-mag-142cm-kabel-3-60m-zestaw-cb-radio

Edytowane przez gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem jakie radia są godne polecenia, ten alan to straszny szumofon, ma bardzo słabe filtry. Nie ma się co podniecać marką president jeśli chodzi o nowe radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wersja:

Yosan Pro 120 + Sirio ML-145 355zł (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

 

Sprawdzi się w moim pasku? Bo naprawdę mam ograniczony budżet. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wersja:

Yosan Pro 120 + Sirio ML-145 355zł (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

 

Sprawdzi się w moim pasku? Bo naprawdę mam ograniczony budżet. :(

 

 

Bardzo dobry zestaw. Lepiej dołożyć parę złotych niż później kręcić gałami co 5 minut bo szumi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę jak wyjdzie, ogólnie sprzedawca polecał wersje

YOSAN PRO 120 TUNING KONEKTOR (SQ, RF GAIN, MODULACJA) + SIRIO ML-145 142cm + FOLIA ### 400zł (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

 

ale

Yosan Pro 120 + Sirio ML-145 355zł (wpłata na konto: 17zł poczta, 22zł kurier) (płatność przy odbiorze: 20zł poczta, 30zł kurier)

powinna chyba wystarczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dolozyc te 50zl do tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Właśnie mój Alan 109 zakończył służbę w moim samochodzie (raczej spaliła się końcówka). Wymianę miałem w planach ale nie spieszyło mi się z tym ;) Teraz potrzebuję radia "na wczoraj" :P Strasznie dziwnie się jeździ bez niego.

 

i teraz mam prośbe... Co wybrać ? Moja antena to Sirio ML-145. A kwota jaką chciałbym przeznaczyć na radio to max 400 zł. Myślałem nad którymś modelem Stabo ale nie potrafię się zdecydować. Możecie zasugerować jakieś inne propozycje ? Pod uwagę biorę tylko nowe radia.

 

z góry dziękuję za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy według mnie na te nowe, masz tu przykład alana, nowe nie znaczy lepsze, ewentualnie za takie pieniądze szukaj nowego unidena 68. Zajrzyj do sklepu z linka którego podałem wyżej, za tą cene też kupisz yosana lub zawsze możesz zadzwonić do nich i coś dobrego polecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem nad którymś modelem Stabo

Wiesz co ja użytkuje stabo 3001e z antenka sirio as100 i jestem bardzo zadowolony. Także zestaw naprawde godny polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie użytkuję takiego zestawu bo według mnie nie jest wart bym go próbował używać.

 

To że Tobie pasuje, to ok. Nie jest to jednak jeszcze żadna podstawa do tego by stwierdzić, że jest to zestaw godny polecenia.

 

Jeśli chodzi o Stabo, to są fajne stare modele. Nowe są... No są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pod ML-145 mam podłączone Radio TTI 881 i pewnie większość się ze mną może nie zgodzi ale jak dla mnie - kładzie Presidenta (którego używałem) na łopatki. Przede wszystkim cena nie wygórowana a i odbiór dużo lepszy od wspomnianego Presidenta. To oczywiście moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pod ML-145 mam podłączone Radio TTI 881 i pewnie większość się ze mną może nie zgodzi ale jak dla mnie - kładzie Presidenta (którego używałem) na łopatki. Przede wszystkim cena nie wygórowana a i odbiór dużo lepszy od wspomnianego Presidenta. To oczywiście moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać ;)

Jeszcze jakbyś napisał jaki model Presidenta,to było by ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pominąłem - Johnny III ASC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownaj z herbertem, wilsonem, valerym to dopiero odczujesz komfort uzywania cb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Szukam CB do 500zł na ALLEGRO i tak szperam i szperam, a zeby pasowało do paska :) takie np...

 

Pomóżcie ... kupić?? szukać dalej, co polecacie, zależy mi na podswietleniu, niebieskim lub czerwonym:)

 

http://allegro.pl/cb-radio-yosan-cb-300-asq-sirio-omega-mag-12cm-i2791495568.html#tabsAnchor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK:) jutro dzwonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro dzwonie

 

Nie zapomnij się zarejestrować na stronie i podać swój nick przy rozmowie - ceny w linku tylko dla forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności