Skocz do zawartości
dominik1980

[B5] Reflektory Dayline Black

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys przeczytal reg sklepu bys wiedzial ze na www jest pelna oferta sklepu i nigzdie nie ma podane ze sa dostepne obecnie, ale to juz nie w tym temacie takie rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapet swietnie ze sie ujawniles w temacie. Jako że dawałem linki z Twojego arsenalu szczerze doradz mi co mam od Ciebie kupic, musisz sie cofnąć do mojego posta, zależy mi na dobrym oświetleniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bez DRL to bralmym raczej depo/fk bo sa lepiej wykonane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam coś takiego w swoim pasku.20131013167.jpg

Założył je poprzedni właściciel, więc defakto nie miałem wyboru ;)

Ledy w dzień świecą bardzo fajnie, z daleka auto wygląda na kilka lat młodsze niż jest w rzeczywistości ;)

W nocy kiepsko, dopiero po regulacji w miarę ok. Żarówki pewnie zwykłe są wstawione i to przez to, spróbuję jakieś mocniejsze wrzucić i zobaczę. Tragedii nie ma ale wg mnie powinno być nieco lepiej.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarowki pewnie sa od chinczyka te co sa w zestawie z lampami wiec one od razu na smietnik i cos lepszego dac to bedzie na pewno lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ale w B6,Potwierdzam - do tego typu lamp dobre żarówki a nawet najlepsze.Najpierw miałem zwykłe tylko przełożyłem ze starych lamp potem kupiłem jakieś drogie philipsy i w końcu widzę porządnie przed sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pogladowe jak to u mnie wyglada po zmianie swiatel, ja jestem zadowolony.

image.jpg

Edytowane przez sledziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności