Skocz do zawartości
reveler

Passat wersja USA - jak wymienić żarówkę z przodu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanowne Pasiaki,

 

Szukałem podobnego tematu, jednak proszę o potwierdzenie: jakiej dokładnie żarówki powinienem szukać do przodu (lewy reflektor) do świateł mijania w passacie w wersji USA?

 

Czy ktoś ma instrukcję wymiany? Czy może bez serwisu się nie obędzie? Aha, czy w tej wersji auta muszę wymienić obie żarówki (L i P), czy wystarczy tylko ta uszkodzona?

 

Dziękuję za pomoc

Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Żarówka to H1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, żarówka to H7 12V 55W niebieska (dla potomnych). Cena w serwisie VW 49 zł sztuka, cena w sklepie 50 zł za dwie sztuki :D. Wymienia się w zasadzie łatwo (wyciąga się żarówkę po prostu).

 

Bardzo dziękuję koledze syjan1212 za pomoc, dzięki niej poszło jak po maśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie zarowki proponujecie? - chodzi o to zeby uzyskac taka niebieska barwe ...

PHILIPS BlueVision odpada - uzywalem i nie sa dobre ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszych nima ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

blue vision też lipa słyszałem ze niezłe są

PHILIPS Power GT-150 H7 -72 ale osobiście nie miałem takich wiec może ktoś sie jeszcze wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vw2008

Osram night breaker +90% dobre żarówki ale szybko się przepalają przy jeździe w dzień na światłach [2 miechy i po]

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam PHILIPS NightGuide, przejechałem na nich jakieś 24tyś. km. Pewnie nie są tak mocne jak

słyszałem ze niezłe są PHILIPS Power GT-150

ale świecą dobrze i mają "wydłużoną" żywotność, a nie uśmiecha mi się co np. w/w dwa miesiące wymieniać żarówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności