Skocz do zawartości
spioch100

sprzedałem passata b5 o zawieszenie - co polecacie kupic

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mialem dosyc przedniego zawieszenia i wymiany wahaczy z taka czestotliwoscia jak do tej pory. co powiecie o octavii ? czy tam sa inne rozwiazania?co polecacie godnego uwagi kupic do 15000 zł w DIESLU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15000 to raczej ciężko będzie coś konkretnego kupić, a jak często wymieniałeś to zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passata b4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem komplet na przód za 800 zł czyli jakies podróby i za rok dwa były do roboty. a nastepne 6 pewnie za pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z gwiazdą na masce? Jak się zapatrujesz na niezniszczalne W124?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o audi 80 b4? TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadbane to nie do zajechania, trwały silnik, nadwozie ocynk i bezproblemowe zawieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi niezajechanego tdi

Jak sprzedałeś auto z powodu zawieszenia a reszta była ok i bezwypadkowa to ja jestem nienormalny że b całe robiłem od podstaw. Proponuję kup sobie dacie logan.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymieniłem komplet na przód za 800 zł czyli jakies podróby i za rok dwa były do roboty. a nastepne 6 pewnie za pol roku.

 

jak się kupuje podróby to zawsze będzie wymieniał mogłeś kupić wahacze dobrej firmy to byś na pewno polatał długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też ile km robił i po jakich drogach. Robiąc 40-50 tys. rocznie po nieznanych sobie drogach NAGLE wpadasz w wir kolein i tak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość golas9
Może coś z gwiazdą na masce? Jak się zapatrujesz na niezniszczalne W124?

 

O ile benzynę jeszcze znajdziesz w jako takim stanie (sporo pali, więc i przebiegi mniejsze), to diesla ze świecą szukać. A jak już znajdziesz, to rzadko kiedy jest do oddania za mniej niż 15.000 zł. Rok szukałem dobrego kombi z klimą i automatem - bezowocnie...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile benzynę jeszcze znajdziesz w jako takim stanie (sporo pali, więc i przebiegi mniejsze), to diesla ze świecą szukać. A jak już znajdziesz, to rzadko kiedy jest do oddania za mniej niż 15.000 zł. Rok szukałem dobrego kombi z klimą i automatem - bezowocnie...

 

No to niestety prawda. Trudne auto do kupienia, ale z drugiej strony jak już trafisz dobrą sztukę to wiesz co to znaczy solidny i dobrze wykonany samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rok czy dwa? bo to tez roznica, a 800 pewnie z robocizna wyszlo?...

 

z drugiej strony faktem jest ze autko ma swoje wady, niestety...

nie do pomyslenia jest dla mnie ze do auta za 130 tys(jak bylo nowe;)) slynnego passata...moze lac sie woda....to jest chore...

 

za 15 kzl to mozesz miec problem z kupnem skody, chyba ze jedyny warunek to poprostu disel..moze byc zielony bez niczego itp;)

 

edit: juz nie mowie o trzeszczacych plastikach..porazka...

 

sory za ot ale musialem sie wyzalic:(

Edytowane przez pat_333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności