Skocz do zawartości
peter2906

[B5] Nakładki na klamki

Rekomendowane odpowiedzi

To rzecz gustu.Jeden lubi błyskotki na samochodzie inny nie.Czy to jest Tesco Tunning?, zdecydowanie nie.A nawet gdyby był to co? pytam się.

Zakupiłem do swojego paska nakładki metalowe i jestem naprawde z nich zadowolony , a wygląd? no właśnie to rzecz gustu;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...60b8ac6e0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1fe8c1d31.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ca5baa521.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...17441276c.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej odpowiednie są całe klamki, napewno będa na lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

actina ladnie u ciebie wygladaja te klamki..a ktos ma je w granatowym(LN5Y) pasku?? widac ze niektorzy tjuningowcy znawcy pisza ze klamki szybko sie zje***ą a co do czego chlopaki jezdza z nimi kilka lat i jest ok. po co wogle sie wypowiadacie w tym temacie skoro wam to sie nie podoba?? heh...

 

jak ktos ma fotke o ktorej pisalem wyzej to niech wrzuci;) dzieki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
actina ladnie u ciebie wygladaja te klamki..a ktos ma je w granatowym(LN5Y) pasku?? widac ze niektorzy tjuningowcy znawcy pisza ze klamki szybko sie zje***ą a co do czego chlopaki jezdza z nimi kilka lat i jest ok. po co wogle sie wypowiadacie w tym temacie skoro wam to sie nie podoba?? heh...

 

jak ktos ma fotke o ktorej pisalem wyzej to niech wrzuci;) dzieki;)

 

Moze byc taka?

 

attachment.php?attachmentid=23586&stc=1&d=1266306792

IMGP0668.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki rugo..wlasnie podobnie chce w swoim zrobic..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, znalazlem temat przypadkiem bo siedze w pracy i nie mam co robic, a wiec ja tez mam te nakladki chromowane, metalowe oczywiscie na zielonym pasku, mi sie to bardzo podoba, widzialem u kilku klubowiczy na spotach i pelne nakladki i z dziurkami i wedlug mnie te drugie ladniejsze, nie wydaja sie takie wielkie jak w przypadku pelnych nakladek, ja za nie dalem ponad 100 zl ze sklepu chromemaster.pl albo com nie pamietam teraz ale polecam. W razie czego o podpisie masz link do mojego paska zobaczysz tam jak wyglada w zieleni pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokedzy a mozecie moze wrzucic jakies fotki z bliska?? tzn 20-30cm i z góry lub skosu robione. widzialem pare razy te nakladki i mi sie to podoba ale chciałbym zobaczyc jak to przylega do klamki. jak daleko siegaja boki i wogole. z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładki na klamki sa na mocnaj taśmie dwustronnej, są dopasowane do do całej klamki, nigdzie nie odchodzą, tak że wszystko jest fajnie zrobione, jak mogę ci polecić to poszukaj na allegro gościa o nicku chromemaster brałem od niego kilka rzeczy i wszystko super zresztą inne osoby które tam kupowały pewnie będą tego samego zdania

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kokedzy a mozecie moze wrzucic jakies fotki z bliska?? tzn 20-30cm i z góry lub skosu robione. widzialem pare razy te nakladki i mi sie to podoba ale chciałbym zobaczyc jak to przylega do klamki. jak daleko siegaja boki i wogole. z gory dzieki:)
kokedzy a mozecie moze wrzucic jakies fotki z bliska?? tzn 20-30cm i z góry lub skosu robione. widzialem pare razy te nakladki i mi sie to podoba ale chciałbym zobaczyc jak to przylega do klamki. jak daleko siegaja boki i wogole. z gory dzieki

 

 

Tu masz kilka fotek jak to wyglada w moim passacie. Jak dla mnie jest OK :)

 

attachment.php?attachmentid=29350&stc=1&d=1273138359

 

attachment.php?attachmentid=29351&stc=1&d=1273138434

 

attachment.php?attachmentid=29352&stc=1&d=1273138517

 

attachment.php?attachmentid=29353&stc=1&d=1273138592

DSC01098.jpg

DSC01099.jpg

DSC01100.jpg

DSC01097.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo ale juz zdarzylem kupic i zamontowac:) co prawda na poczatku nie bylem zadowolony bo tasma 2-stronna na klamkach byla raczej za gruba :dodupy i odstawaly lekko ale zerwalem ja i przykleilem je na klej montazowy. teraz jest jaknajbardziej ok i napewno nikt nie ukradnie:) ale widze ze Twoje i tak bardziej "obejmuja" klamke niz te moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to klamki z firmy milotec od skody są jak najbardziej dobre jakościowo,u mnie przetrwały 5 lat bez najmniejszego uszczerbku,ale zdjąłem je bo mi się już nie podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie swoje nakladki na klamki zdjalem i mam na sprzedaz jak cos to na priv:) a jak wygladaja mozna zobaczyc u mnie w linku

przejezdzily u mnie rok czasu i efekt dalej jak nowe jakosciowo super a kupywalem na allegro u kolesia "chromemaster"

27356276f3d04d83med.jpg

Edytowane przez Blanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, jak sciagnac te nakladki z klamek bez uszczerbku lakieru? Podgrzac je suszarka czy normalnie oderwac pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rwij je:) jeśli są na taśmie 2-stronnej to lakieru nie ruszysz a resztki kleju lub taśmy możesz spokojnie zmyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na nakladki na klamki? chetnie zamienie na lusterka chromowane, wiecej na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o np klamkach z srebrnego auta oryginalne widział już to ktoś może ciekawe jak by takie oryginały wyglądały na ciemnym aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, ale może ktoś bedzie wiedział gdzie takie klamki wychodziły?widział ktoś kiedyś?ten chrom jest odkrecany od szczytu na torx i mozna go wyjąć zeby odnowić lub pomalować.

20201117_160531.jpg

20201117_160415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te klamki pochodzą od chińskiego odpowiednia passka - Lingyu , maił też m.in. panel do telefonu bluetooth nad lusterkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przewaliłem neta i nic na ich temat nie znalazłem. Oryginał vw fajnie wygląda. Jak założę to fotki wrzucę. Dzięki za info.Wrzucam fotkę ?

 

IMG_20210727_171020.jpg

Edytowane przez gawel1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności