Skocz do zawartości
peter2906

[B5] Nakładki na klamki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecacie nakladki na klamki??Chodzi mi o to czy z ABSu czy jednak metalowe??Czy ten chrom na nich wytrzymuje dlugo i jak one pasuja do klamek..zeby nie odstawaly czy cos w tym stylu bo nie chcialbym zeby to wygladalo wiesniacko...

Moze ktos ma fotki jak wygladaja na grafitowym Passku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie polecacie nakladki na klamki??
nie chcialbym zeby to wygladalo wiesniacko...

 

wiec nie zakładaj żadnych, do bożego narodzenia jeszcze dużo czasu ;)

 

chrom na szybach i na listwach wystarczy, a jak juz bardzo chcesz mieć klamki w chromie tu kup takie a nie nakładki...

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazżdy ma swoje zdanie. Ja mam założone nakładki chromowane.Jak wyglądają kązdy może ocenic. Nic nie odstaje. Wszystko ładnie przylega. Mam od marca 2008r,przetrwało zimę. Nic nie schodzi, chrom świeci się jak nowy.

P1050013.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek to sa nakladki metalowe czy plastik??

Ciekaw jestem jak to by wygladalo na graficie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki są metalowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to zabawa w stylu TT (Tesco Tuning....) nie naklejajcie takich głewien bo to wg. mnie wcale lepiej nie wygląda.... na szczęście wyrosłem już z wklejania wszystkiego do auta co kosztuje 15zł... a nic po za marnym wyglądem nie daje. lepiej te pieniądze wrzućcie w droższe opony albo wycieraczki :) będzie bezpieczniej ;)

nakładki są dostępne takie i takie i żadne mi się nie podobają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja już jeżdżę 2 zimy i nic się nie dzieje, nakładki są metalowe.

Kupione na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam metalowe już 2 i pół roku i jest ok,a Tobie kolego mazzy137 nie musi się to podobać bo kolega peter2906

pytał które są lepsze a nie czy ma zakładać czy też nie.

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4db454bbb0ecc7d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie poginęły wam ani razu? Bo obiło mi się o uszy, że takie bajery lubią się gubić. A co jak co nie są tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam metalowe już 2 i pół roku i jest ok,a Tobie kolego mazzy137 nie musi się to podobać bo kolega peter2906

pytał które są lepsze a nie czy ma zakładać czy też nie.

Dokladnie... nie pytalem co sie komu podoba tylko o opinie w temacie jakosci..

Fajnie wygladaja te nakladki na Twoim autku... i wcale nie uwazam zeby nakladki na klamki kojarzyly sie z wiejskim tuningiem..Moim zdaniem ladnie sie to komponuje z caloscia...

Edytowane przez peter2906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładki na klamki nie zginęły, ale kierunkowskazy CLEAR boczne tak. Jakiś idiota (i to dosłownie) wyrywał w Dąbrowie w kilku PASKACH takie kierunki razem z kablami. A klameczki są jak były od samego początku. I dalej wyglądają świetnie. Bez wielkich zadrapań. Świecą jak te przysłowiowe psie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja tez mam nakladki metalowe i nic sie z nimi nie dzieje, ani nie odpadaja ani nie czernieja wszystko jest ok i wyglad tez. Kupilem na allegro i w zestawie otrzymale jedna nakladke zapasowa, wiec jakby co to zawsze mozna wymienic. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item893674902_super_chrom_klamki_new_design_vw_passat_golf_skoda.html

a o tych co sądzicie? ponoc oryginały volkswagena, wydaje mi sie, ze w phaeton podobne ma.

 

Fajne tylko ze mogloby sie spodobac amatorom cudzych rzeczy, dlatego wole te swoje przez wielu zwane "wiesniackie" nakladki chrom na klamki bo przynajmniej jak zwina to nie bedzie mi szkoda 40 zl a tak prawie 400 w bloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kradziez to bym sie nie bał

po pierwsze brak popytu

po drugie klamki łatwo ukras nie jest, nie słyszałem jeszcze by z passata ktos ukradł klamki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciemnym lakierze wyglądają takie nakładki bardzo ładnie (patrz skrót pod spodem). W moim autku też są metalowe i nic się z nimi nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli passek jest np. czarny, zielony lub niebieski (ten mi sie najbardziej podoba) i ma pakiet chrom to klameczki będą taką wisienką na torcie. Wedle mnie cudnie wtedy autko wygląda. Taki niebiesciutki wycackany i pakiecik chrom.... A co do jakości to te metalowe są ok. Znajomy miał przed sprzedażą w swoim passku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie metalowe chromowane z otworami i myslę że ładnie się to prezentuje:)

img_000713.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslę że ładnie się to prezentuje

mnie się podoba. Masz chyba żle wpisany pod avatarem typ passka. W/g mnie powinno byc wpisane B5 a nie B4. I na zdjęciu jest B5.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba żle wpisany pod avatarem typ passka. W/g mnie powinno byc wpisane B5 a nie B4. I na zdjęciu jest B5.

głupie....ale nawet nie zauważyłem:) he dzięki za info już zmieniam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności